ZÁLOŽKY S NATIŠTĚNÝM LOGEM

Existuje něco hezčího, než si vzít večer dobrou knížku a pohodlně se usadit v křesle? Hltáte román stránku po stránce, ale někdy přijde chvíle, kdy musíte knížku odložit. A nyní je třeba použít záložku. Běžné záložky patří do skupiny vkládacích záložek. Ty vyčnívají nahoře z knížky a mohou být ozdobeny podle přání. Není však třeba zůstat u jednoduchého označovače stránky nebo značkovače. Využijte personalizované záložky jako reklamní prostředek a obdarujte jimi své potenciální zákazníky! Tak uděláte radost nejen vášnivým čtenářům a knihomolům!

VARIANTY ZÁLOŽEK

Chcete-li si objednat potištěné záložky, jste u nás na správné adrese. Vámi požadovaný design přeneseme na papír. Rozhodněte se pro krátké nebo delší záložky aktuálně nabízíme dva formáty a vyberte si z široké nabídky papírů materiál požadované kvality. Na výběr máte z různých možností, počínaje křídovým papírem, přes perleťově zbarvený karton Chromolux, až po ekologický recyklovaný karton. Kromě druhu papíru zvolte i jeho tloušťku, oblíbené jsou i volitelné povrchové úpravy. Nechte si vytisknout personalizované záložky, opatřené laminací nebo elegantním UV lakem. Vaše představy zrealizujeme v matném či lesklém provedení, a to i při malých nákladech.

NAVRHOVÁNÍ ZÁLOŽEK: NÁPADY A TIPY

Záložky standardně opatřujeme oboustranným čtyřbarevným potiskem (4/4), takže máte volnou ruku při jejich navrhování. Chcete-li ponechat jednu stranu záložky nepotištěnou, nechejte v tiskových datech jednoduše druhou stranu prázdnou. V zájmu dosažení dobrých výsledků byste měli soubor vytvořit tak, aby odpovídal našim předlohám. Potištěné záložky se skvěle hodí jako reklamní dárky. Sdělení, které chcete šířit svými reklamními prostředky, můžete podpořit nějakým vtipným výrokem na téma čtení. Personalizované záložky se také občas používají k trochu jiným účelům, například jako alternativa k obvyklým vizitkám. Jejich zvláštní formát hned upoutá pozornost a utkví tak dlouho v paměti. Nechte si vytisknout záložky ještě dnes a věnujte je zákazníkům jako praktickou i neobvyklou pozornost.