VSTUPENKY NA AKCE

Tištěné vstupenky jsou i ve věku chytrých telefonů, chytrých hodinek apod. věrným průvodcem na hudebních, uměleckých nebo sportovních akcích. Objednejte si tisk vstupenek na koncerty, festivaly, divadelní či operní představení, projekce filmů nebo jiné akce. U našich zákazníků se těší největší oblibě vstupenky ve formátu A7. Pro tento i další formáty vstupenek v našem e-shopu naleznete bezplatné šablony, pomocí nichž si velmi snadno vytvoříte tisková data v tom správném rozměru. Náš tip: Přiložte ke svým vstupenkám rovnou i informace o průběhu akce na letáku nebo pohlednici.

TISK NEVŠEDNÍCH POZVÁNEK VE STYLU VSTUPENEK

Objednejte si tisk vstupenek, které budou zároveň pozvánkami na akci, a překvapte své hosty tímto neobyčejným nápadem. U nás si můžete nechat vytisknout pozvánky, které příjemce překvapí a poslouží jim i jako vstupenky ať už se bude jednat o příští firemní oslavu, nadcházející den otevřených dveří nebo jinou zvláštní akci. Obzvláště hodnotně působí pozvánky čtvercového tvaru nebo jiného neobvyklého formátu, jako je například 1/3 A4. Velmi hodnotný vzhled mají i pozvánky na papíru vyšší gramáže nebo se speciální povrchovou úpravou. Mají-li vstupenky sloužit i k přidělování míst, můžete na ně také umístit číslování. Zvláštní ochranu pozvánek pak můžete zajistit tím, že si objednáte tisk vstupenek, na nichž bude navíc vytištěn UV barvou vás osobní motiv. Pod UV lampou pak bude možné ověřit, zda se jedná o originální pozvánky. propos: Pozvánky, které nemůžete předat osobně, můžete hostům doručit stylově v potištěných dopisních obálkách.

TISK VSTUPENEK NA BEZPEČNOSTNÍ PAPÍR

Objednejte si tisk mimořádně zabezpečených vstupenek na bezpečnostním papíru, při jehož natržení je zřejmý specifický ochranný prvek: červená mezivrstva, která je zapracovaná do použitého materiálu. Vstupenky je tak možné jen stěží padělat. Ideálně se proto hodí pro exkluzivní akce.