NÁŠ PŘEDVOLEBNÍ SLIB: VYTISKNEME VÁM KVALITNÍ VOLEBNÍ PLAKÁTY

Pro vaši dokonalou kampaň nabízíme odpovídající volební plakáty v podobě plakátů na komůrkových deskách, velkoplošných a venkovních plakátů do každého počasí. Volební plakáty nabízíme v nejrůznějších standardních formátech - od A4 přes A0 až po B0. Rozhodnete-li se pro plakáty na komůrkových deskách, můžeme vám mimoto nabídnout formáty o maximální ploše až 100 x 200 cm. K výrobě volebních plakátů navíc používáme pouze vysoce kvalitní papíry, jako třeba plakátový, ofsetový, recyklovaný a křídový papír. Plakáty na komůrkových deskách a venkovní plakáty jsou obzvláště odolné proti povětrnostním vlivům, takže se skvěle hodí k venkovní propagaci. Do role volebních plakátů se pak velmi dobře hodí zejména venkovní plakáty, protože jsou odolné vůči nejrůznějším vlivům počasí.

Náš tip: Nechte si vytisknout volební plakát s vyraženými otvory. Tuto možnost nabízíme u plakátů na komůrkových deskách (ve velkých nákladech) a u venkovních plakátů. Kromě toho vám volitelně nabízíme také vázací pásky k nekomplikovanému upevnění plakátů ke sloupům pouličního osvětlení.

VAŠE JASNÁ VOLBA - SPOLUPRÁCE S NÁMI

Naše osvědčené prostředky předvolební agitace jsou nejen odolné vůči povětrnostním vlivům, ale i šetrné k životnímu prostředí. Nechte si vytisknout volební plakáty a zajistěte si tak profesionální propagační plochu pro svoji kampaň. Na jedné straně či na obou stranách plakátu vytiskneme váš motiv, a to i s využitím čtyřbarevného potisku. Dále si můžete podle formátu volebního plakátu určit výšku nákladu.

S námi je to možné! Některé volební plakáty pro vás vyrobíme v takzvaném expresním tisku během jednoho pracovního dne, poté je stačí jednoduše připevnit na sloupy pouličního osvětlení a obecní plakátovací sloupky. Jako váš důvěrný partner pro tisk zcela ručíme za nejvyšší kvalitu a neustále usilujeme to, abychom vám mohli nabízet co nejpříznivější ceny.

NECHTE SI VYTISKNOUT VOLEBNÍ PLAKÁTY - HRAJTE NA JISTOTU

Podle zákona mají všechny strany a jejich kandidáti právo na to, aby si nechali vytisknout a rozmístit volební plakáty. Nic tak nestojí v cestě volební agitaci, pokud se ovšem nejedná o propagandu nebo ovlivňování volebního rozhodnutí. Doporučujeme, abyste se na svém městském či obecním úřadě včas informovali o tom, co je přípustné, a vyžádali si případná povolení. Máte sice právo na plakátovou propagaci, pravidla pro upevňování a umisťování volebních plakátů však podléhají rozhodnutí příslušné obce. A pokud jsou na vašem plakátu vidět i nějaké osoby, budete k jejich zveřejnění potřebovat souhlas každého zobrazeného jednotlivce. Využijte své výhody a objednejte si online, rychle a pohodlně plakáty v nejvyšší tiskové kvalitě, ať už jste právě doma nebo na cestách. Váš předvolební boj oživíme svými barvami!