VLAJKY MALÝCH I VELKÝCH FORMÁTŮ

Počínaje malými okenními vlaječkami, přes středně velké vlajky typů Wingflag, Squareflag nebo Beachflag (Dropflag), až po velkorozměrové varianty Giantpole a Hissflagg. V naší nabídce se najde vhodná vlajka pro každou příležitost. Vytiskneme vám vlajky s požadovaným motivem a dodáme vám je dle výběru rovnou i s odpovídajícím upevňovacím systémem.

POTIŠTĚNÉ VLAJKY BEACHFLAG PASTVA PRO OČI

Před obchodem na pěší zóně, před veletržním stánkem v hale nebo před plážovou kavárnou na promenádě: Individuální reklamní vlajky typu Beachflag (Dropflag) upoutají pozornost ve vnitřních i venkovních prostorách! Tyto reklamní vlajky si u nás můžete objednat ve čtyřech různých rozměrech: S, M, L a XL. A to buď jako kompletní systém, tzn. s kovovou deskou jako podstavcem, tyčí a potištěnou vlajkou typu Beachflag, nebo jen samotnou reklamní vlajku. Díky tomu si vždy zachováte potřebnou flexibilitu a budete moci přizpůsobit tiskový motiv svým aktuálním potřebám tím, že si necháte vytisknout další vlajku. Přednosti našich vlajek typu Beachflag: Lze je prát i žehlit.

REKLAMNÍ VLAJKY HISSFLAG & CO.

Pro velkolepou prezentaci jsou nepostradatelné vlajky typu Hissflagg. Ať už se stožárem nebo bez něj, s námi si můžete vyznačit vlajkami firemní areál nebo vzbudit pozornost při různých akcích. Vlajky Hissflagg se dodávají se dvěma oky, s výložníkem či bez něj, v pěti různých velikostech nebo v individuálním formátu na přání.