SKLÁDANÉ VIZITKY PŘESVĚDČIVÉHO VZHLEDU

Máte už dost standardních vizitek a rádi byste zkusili něco jiného? Tomu rozumíme. Proč si tedy nenechat potisknout skládané vizitky? Místo obvyklých dvou stran mají skládané vizitky hned čtyři strany. Na nich můžete popustit uzdu své kreativitě a estetickým způsobem na ně umístit všechny podrobné informace o sobě. Titulní strana, na které se bude nacházet jen firemní logo, vaše motto a nějaké zvědavost vzbuzující sdělení, tak bude maximálně působivá. Pro všechny ostatní informace, jako jsou vaše kontaktní údaje, zůstane ještě dost místa na vnitřní části a zadní straně skládané vizitky. Když se rozhodnete pro potisk skládaných vizitek, můžete si také samozřejmě zvolit odpovídající náklad, ať už potřebujete 100 nebo 50 000 kusů.

SKLÁDANÉ VIZITKY NABÍZEJÍ VÍCE PROSTORU PRO INDIVIDUALITU

Když si chcete objednat potisk skládaných vizitek, máte na výběr mezi formáty 8,5 x 5,5 cm a 9 x 5 cm. Obě velikosti těchto vizitek nabízíme ve formátu na výšku i na šířku. Necháte-li si potisknout skládané vizitky ve formátu na výšku, mohou se skládat podle rýhování na podélné straně, zatímco u vizitek ve formátu na šířku je možné skládání po krátké straně. Fantazii se tak meze nekladou. Skládané vizitky nemusíte využívat jen jako obyčejné navštívenky - díky praktickému skládání a šikovnému formátu se hodí i jako termínové či bonusové kartičky, minikalendáře, kartičky se jmény nebo visačky na dárky - rozhodující je váš samotný návrh. Potištěné skládané vizitky si také můžete objednat s perforací. Hotové produkty pak můžete používat třeba jako vstupenky. Díky perforaci lze pravou část vizitky lehce odtrhnout od levého dílu.

NĚCO NAVÍC: POVRCHOVÁ ÚPRAVA SKLÁDANÝCH VIZITEK

Podle svých představ a požadavků si můžete vybírat z různých papírů a tlouštěk materiálu. Relativně levné jsou skládané vizitky z křídového či ofsetového papíru, recyklovaného kartonu anebo chromokartonu. Máte-li zájem o potisk skládaných vizitek, které mají obzvláště vyniknout a svou elegancí zapůsobit na váš protějšek, vybírejte z materiálů CHROMOLUX Pearl, Magic Chrome a Splendorlux. Skládané vizitky z materiálu CHROMOLUX Pearl mají perleťově bílou přední a zadní stranu, zatímco vnitřní část vizitek je bílá a lze na ni psát. Stříbrně třpytivá přední a zadní strana skládaných vizitek z materiálu Magic Chrome propůjčuje vizitce velkolepý a osobitý vzhled. Pokud jste si objednali tisk skládaných vizitek na materiál Splendorlux, obdržíte produkt s vysoce lesklým povrchem, natíraným poléváním. Tyto mimořádně kvalitní vizitky se vyznačují stabilní pevností, vysokým objemem a velmi dobrou obrazovou reprodukcí ve fotografické kvalitě.

Objednejte si také úpravu povrchu, která doplní tiskový motiv a zajistí, aby vaše vizitky ještě více vynikly. Lesklé nebo matné laminování nejenže dobře vypadá, ale zvyšuje také odolnost vašich skládaných vizitek. Speciální laminace Soft-Touch zajistí, aby byly vaše skládané vizitky sametově měkké a příjemně hebké. Chcete-li si pořídit cenově příznivé skládané vizitky, představuje UV lakování dobrou alternativu k o něco dražšímu lesklému laminování. Povrchová úprava UV lakováním vytvoří tvrdý a otěruvzdorný povrch s vysokým leskem, který ještě dále přispívá k odolnosti vizitky, jež dobře přečkají i častější předávání.