VISAČKY NA DVEŘE: PERFEKTNÍ PRO REKLAMNÍ SDĚLENÍ

Využijte reklamní nosiče, které u zákazníka zůstanou viset! S naším sortimentem v mnoha variantách a vaší kreativitou mají naše visačky na dveře všestranné použití. V hotelech, restauracích nebo na akcích vaše reklama visí na správném místě. Visačky na dveře můžete navrhnout s jednostranným nebo oboustranným barevným potiskem. Visačky na dveře s oboustranným potiskem se používají především v hotelech. Host tak může i bez velkého domlouvání dát najevo, zda si přeje uklidit pokoj, nebo nechce být rušen. Ale i jednostranné visačky na dveře mohou mít více různých využití, například jako štítky s nápisy Nerušit, prosím nebo Vstup zakázán. Na visačky můžete samozřejmě natisknout i své reklamní sdělení. Náš tip: Využijte visačky na dveře jako dekorativní visačky na lahve, obsahující buď uvítání či přání, nebo třeba recept na pokrm, který se hodí k láhvi dobrého červeného vína.

PŘIZPŮSOBTE SI VISAČKY NA DVEŘE VÝBĚREM DRUHU PAPÍRU A TVARU

Výběrem vhodného papíru můžete šikovně podtrhnout reklamní sdělení nebo uvedený výrok a zanechat tak dobrý dojem u své cílové skupiny. Doplňkovými úpravami povrchu lze visačkám na dveře propůjčit mimořádně elegantní vzhled. V zásadě můžete vybírat z různých druhů a gramáží papíru, s čímž také souvisí odolnost visaček. Jako materiál k výrobě visaček na dveře se velké oblibě těší především karton a chromokarton. Tyto kartony jsou dostupné v matném i lesklém provedení. Kromě toho existují i varianty s povrchovou úpravou UV lakem nebo s třpytivou přední stranou. Z visaček na dveře se tak mohou stát třeba visačky na zrcátka s mimořádně třpytivým efektem, které doslova přitahují pohledy! Kromě druhu tiskového materiálu můžete také definovat tvarové provedení výsekové raznice: Máte zde na výběr ze dvou variant s rovným nebo šikmým prostřihem na kliku dveří. Nabízené visačky na dveře dodáváme vždy už ve vysekaném stavu, takže jsou připraveny k okamžitému použití. Další informace o různých druzích našich papírů naleznete na stránkách s příslušnými produkty a v našem rádci ohledně materiálů.

TIPY OHLEDNĚ NAVRHOVÁNÍ VISAČEK NA DVEŘE

V podrobném přehledu našich produktů naleznete potřebné rozměry, které by měly být v rámci vašeho návrhu nových visaček na dveře dodrženy. Máte zde k dispozici i předlohy ve formátu PDF nebo v podobě souborů aplikace Adobe Illustrator. Kromě toho vám velmi doporučujeme využít kontrolu tiskových dat. Tato služba, kterou si můžete přiobjednat při objednávání produktu, eliminuje možné chyby. Tiskové výsledky, v tomto případě osobité visačky na dveře, tak budou vždy kvalitní a vizuálně atraktivní.