Libovolný formát
Standardní

NEJRŮZNĚJŠÍ TVARY A FORMÁTY

Vytiskneme vám samolepky mnoha různých tvarů a formátů. Potištěné samolepicí fólie tak mohou mít mnohostranné využití. Kromě běžných velikostí, odpovídajících standardním formátům, vám také nabízíme samolepicí fólie mimořádně velkých rozměrů, vhodné k realizaci velkoformátové reklamy. Na přání vám díky možnosti volného zadání formátu zhotovíme i samolepicí fólii požadované velikosti. Tyto fólie se dokonale hodí k venkovnímu použití. Prostřednictvím volby obrysového řezu také můžete určit tvar samolepicí fólie. Potřebujeme k tomu jen individuálně vytvořená tisková data, která obsahují konturu řezu. Kromě toho se můžete rozhodnout pro potisk krycí PVC fólie bílé barvy nebo zvolit transparentní fólii, při jejímž použití zůstanou některé části motivu průhledné. Jak už napovídá samotný název, je zadní strana samolepicí fólie opatřena vrstvou lepidla a nelze ji proto potisknout.

POTIŠTĚNÉ SAMOLEPICÍ FÓLIE S MNOHOSTRANNÝM VYUŽITÍM

Potištěné fólie se skvěle hodí k nalepení na skleněné výlohy. Použitím tohoto účinného reklamního prostředku můžete vzbudit zájem potenciálních zákazníků, procházejících kolem vaší výlohy. Optimálně tak využijete dostupnou plochu, na níž umístíte kvalitní reklamu, která utkví v paměti zákazníků. Fólie dobře drží nejen na prosklených plochách, ale i na jiných hladkých a očištěných površích, respektive podkladech. To zvyšuje množství možných oblastí nasazení. Samolepicí fólie se hodí i na podlahové samolepky nebo k použití ve venkovních prostorách. Počítáte-li s venkovním použitím samolepicích fólií, doporučujeme jejich laminování, zajišťující ochranu před poškrábáním a povětrnostními vlivy. Tuto úpravu vám nabízíme jako doplňkovou službu.

SAMOLEPICÍ FÓLIE S KVALITNÍM POTISKEM DOKONALE OSTRÝMI BARVAMI

Naše samolepicí fólie jsou vyrobeny z PVC, takže jsou odolné proti roztržení i vůči působení tepla. Potisk vaším motivem se provádí technologií digitálního tisku. Skvěle se zde proto uplatní barvy a je možné dosáhnout vynikajících tiskových výsledků, na které bude radost pohledět. Díky svému hladkému a lesklému povrchu, jakož i vysoké gramáži 255 g/m, jsou fólie z PVC velmi pevné na omak a dají se snadno odloupnout z ochranného nosného papíru.