Reklamní stojany áčko, vč. potisku
Reklamní stojany áčko, pouze potisk

REKLAMNÍ ÁČKO NASMĚRUJE KOLEMJDOUCÍ DO VAŠEHO OBCHODU

Postavte na ulici oboustranně potištěné reklamní áčko a přitáhněte tak na sebe pozornost kolemjdoucích. Reklamní plocha formátu A1 se skvěle hodí k prezentaci speciálních nabídek a upozornění na váš sortiment, různé události a akce. Vzbudíte tak zvědavost potenciálních zákazníků, už když budou procházet kolem, a nasměrujete je do svého obchodu. Pokud se váš obchod nachází ve dvoře, funguje takový poutač výborně jako ukazatel cesty. Ale i ve vnitřních prostorách lze reklamní áčko využít k nasměrování k určitým místům.

ZAJISTĚTE SI REKLAMU V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ

Díky použití neoslňující a antireflexní ochranné fólie jsou natištěné motivy reklamních poutačů odolné proti vyblednutí vlivem silného slunečního záření. Vzhledem k tomu, že je potisk plachty z PVC ve sklopném hliníkovém rámu chráněn i před deštěm, se reklamní stojany skvěle hodí k zajištění celoročně použitelné venkovní reklamy.

REKLAMNÍ ÁČKA UMOŽŇUJÍ SNADNOU VÝMĚNU MOTIVŮ

Naše dodávka vždy zahrnuje dvojici tisků, které jsou určeny na přední a zadní stranu reklamního poutače a umožňují nekomplikovanou výměnu. Můžete si tak pro svůj systém doobjednat plachty z PVC s novými motivy a cíleně tak prezentovat sezónní nabídky či akce. Při použití transparentní ochranné fólie lze do rámu reklamního áčka samozřejmě vložit i plakáty formátu A1, které si u nás můžete objednat už od jednoho kusu. Tyto plakáty se perfektně hodí k prezentaci ve vnitřních prostorách, zatímco v exteriérech lze s výhodou využít trvanlivosti plachet z PVC.