HODNOTNÉ DÁRKY NEJEN PRO PŘÍZNIVCE MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

USB flash disky dnes představují nezbytné nástroje, umožňující zálohování dat nebo jejich nekomplikovaný přenos z jednoho zařízení do druhého, a to i bez internetového připojení. Jedná se proto o reklamní dárek pro zákazníky nebo návštěvníky veletrhu, který ocení nejen fanoušci nových technologií: USB flash disky jsou praktické pomůcky se skutečně všestranným využitím v kanceláři, doma nebo i na cestách. Potištěný flash disk lze pomocí očka či otvoru jednoduše upevnit na svazek klíčů, aby byl stále rychle po ruce.

Už vás někdy napadlo, že byste mohli své podklady a prezentace pro zasedání, konference nebo workshopy předat účastníkům přímo na potištěných flash discích? Zhotovíte tak jedinečný dárek, který zůstane jistě dlouho v povědomí i v užívání obdarovaných osob. Díky kapacitě 4 GB na něj také uložíte dost materiálů, ať už se bude jednat o soubory s hudbou či filmy, o galerii fotografií nebo o dokumenty.

STYLOVÝ POTISK FLASH DISKŮ

V našem sortimentu naleznete kvalitní USB flash disky různých provedení: Dvě varianty s kovově lesklým vzhledem budou po laserovém gravírování vašeho loga bodovat skutečně poutavým vzhledem. Zatímco USB flash disk metalický, který je zhotoven z plastu, má otočný krycí uzávěr z hliníku, zaujme USB flash disk klíč neobvyklým provedení ve tvaru klíče. Další varianta má trojrozměrnou povrchovou úpravu, takže se na ní bude váš motiv díky zvlněnému povrstvení povrchu skvěle vyjímat.

Abychom vám umožnili ještě vyšší míru individualizace těchto elektronických pomůcek, máte na výběr z USB flash disků různých barev. Zvolit můžete nápadné barvy, například zelenou, oranžovou nebo červenou, ale třeba i decentní bílé provedení. Stříbrné nebo černé varianty působí díky svému ušlechtilému vzhledu jako stylový dárek.

À propos: U nás si můžete objednat také potištěné powerbanky. Ve spojení s USB flash disky tak zákazníkům, návštěvníkům nebo zaměstnancům věnujete užitečnou kombinaci reklamních předmětů.