Trička s individuálním potiskem

Blíží se příští firemní akce a rádi byste si k této příležitosti nechali potisknout individuálně ztvárněná trička? Pak jste u nás na správné adrese. Díky vlastnoručně navrženým tričkům potištěným v Onlineprinters budete vy i vaši spolupracovníci jednotně a profesionálně prezentovat firmu na veřejnosti. Bez ohledu na to, při jaké příležitosti si necháte trička potisknout ať už se bude jednat o veletrhy, sportovní akce, firemní slavnosti, dobročinné akce, nebo si je objednáte jen tak pro zaměstnance své pobočky přeneseme vámi vytvořený motiv na tričko a s radostí vás tak podpoříme při propagačních aktivitách. Individuální potisk jednotlivých kusů oblečení se vždy provádí s největší pečlivostí a v nejlepší kvalitě.

Nechte si potisknout trička a využijte našeho velkého výběru

V našem e-shopu naleznete oblečení a textil pro ženy, muže i děti. Když se rozhodnete pro potisk triček, máte na výběr mezi různými střihy a velikostmi. Samozřejmě vám nabízíme trička v mnoha různých základních barvách. Můžete si tak podle příslušné akce objednat naprosto osobitý a originální potisk triček, která se budou hodit na příslušnou akci a budou dokonale odpovídat firemnímu designu. Jak by se vám třeba líbila trička potištěná nějakým stylovým nebo vtipným výrokem?

Když si firma nebo sdružení nechává potisknout trička, volí často rozměrný tiskový motiv, který se hodí k dané akci, včetně sloganu nebo výroku na zadní straně trička. Ten bývá doplněn logem na přední straně oblečení v oblasti prsou. Při umisťování tiskových motivů pro vás však samozřejmě neplatí žádná omezení. Rozhodněte se sami: Vaše trička potiskneme zcela dle vašich přání na přední a/nebo zadní straně. Váš individuálně ztvárněný motiv nebo vtipný výrok se podle zvoleného trička může nacházet na jeho přední straně, a to buď pod límcem, vlevo či vpravo na prsou, uprostřed hrudníku, nebo na břiše. Chcete-li svým logem nebo obrázkem opatřit zadní stranu trička, máte v závislosti na daném modelu k dispozici místo vzadu pod krkem, v horní části zad, uprostřed zad a také v dolní části zad.

Brilantní barvy a materiály se snadnou údržbou

K potisku triček se používá technologie sítotisku. Tato tisková technika se hodí především k potisku velkého počtu triček a přináší brilantní tiskové výsledky ve vysoké kvalitě. Pokud váš motiv určený k potisku triček obsahuje složité a detailní prvky návrhu, zajistí tato technika tisku jejich optimální reprodukci. Postaráme se o to, aby se potisk obsahující vaše decentní logo, jednoduchý slogan týkající se produktu či značky nebo velkoplošný stylový výrok na zvoleném oblečení co nejlépe vyjímal. Většina z nabízených triček se vyrábí ze 100 % bavlny. Přesné informace naleznete vždy v popisu produktu. Trička lze prát při teplotě do 40 °C, aby nedošlo k poškození látky ani potisku. Potištěná trička lze na rubové straně bez problému žehlit, čímž se vyhladí záhyby, které mohou vzniknout při praní.