SKLÁDACÍ KRABICE S POTISKEM JAKO NEZAMĚNITELNÉ OBALY

Skoncujte s obaly v nudném designu. Od této chvíle můžete balit své reklamní dárky, drobné pozornosti i prodávané zboží do skládacích krabic nezaměnitelného vzhledu. Na základě zaslaných tiskových dat vám zhotovíme osobité krabice z hladkého kartonu. Dobře zabalené dárky a výrobky k prodeji tak budou působit ještě hodnotněji. Často totiž záleží na samotném obalu, zda vzbudí pozornost potenciálního zájemce, nebo kolem něj lidé jen nevšímavě projdou. Proto vám doporučujeme skládací krabice, které vystupují z běžné šedi a přitom se hodí k vašemu produktu a podniku. Skládací krabice s individuálním potiskem, které použijete jako dárková balení, dokáží tyto požadavky splnit a navíc usnadňují opětovné rozpoznání zboží. Navrhněte si vlastní skládací krabice třeba s obrázky posilujícími image, ve firemních barvách, se svým logem a sloganem.

POTISK SKLÁDACÍCH KRABIC JE TO TAK SNADNÉ

Chcete-li skládací krabice s potiskem využít jako osobité obaly na dárky, můžete zvolit naše krychlové krabice různých velikostí, dostupné v rozměrech 4 x 4 cm až 10 x 10 cm. Objednat si přitom můžete jen takové množství, které potřebujete. Koncepce naší tiskárny umožňuje, abyste si skládací krabice objednávali i v poměrně malých nákladech od 100 kusů. Díky moderním technologiím, jako je digitální tisk, je z ekonomického hlediska možná i malosériová výroba. Potištěné skládací krabice dodáváme na plocho, tzn. neposkládané. To umožňuje nekomplikovanou přepravu a krabice tak můžete prostorově úsporným způsobem skladovat, dokud je nebudete potřebovat. Složení skládací krabice je díky předem vyraženým liniím skladu jednoduché. Stačí jen několik hmatů a pohybů a karton dostane podobu krychlové krabice. Fixaci zasouvacího dna zajišťuje dolní klopa. Nyní se do krabice vloží výrobek a poté se zasouvací klopou zajistí její víko. Na chromokartonové krabice používáme materiál, který umožňuje dosáhnout vynikajících tiskových výsledků.

SKLÁDACÍ KRABICE VE TVARU KRYCHLE PRAKTICKÉ A VŽDY PO RUCE

Díky praktickému krychlovému tvaru lze potištěné skládací krabice bez problémů skladovat ve skříni i ve složeném stavu, tzn. stohované na sebe. Když je už předem naplníte, budete mít rychle po ruce zabalený dárek. To se může hodit třeba při úspěšném uzavření smlouvy nebo jako malá pozornost po zajímavém rozhovoru se zákazníkem. Skládací krabice s individuálním potiskem už nejsou jen ochranné obaly na produkty. Stávají se již nedílnou součástí celé reklamní kampaně. Platí to především tehdy, pokud se váš tiskový motiv opakuje na různých reklamních prostředcích, například na nákupních taškách s držadly nebo na obsahu vašich skládacích krabic.

Tip: Když se rozhodnete pro potisk skládacích krabic, můžete si objednat i jiné druhy krabic: Náš sortiment také zahrnuje dvoudílné krabičky s odnímatelným víkem, polštářkové krabičky a dárkové obaly na láhve.