SAMOPROPISOVACÍ PAPÍR PRO RYCHLÉ ARCHIVOVÁNÍ

Dokonce i v éře digitalizace to jde mnohdy s blokem a propiskou prostě rychleji. Zákazníci činní v oblasti gastronomie, stavebnictví, maloobchodu a podobně si nadále nechávají tisknout sady ze samopropisovacího papíru, sloužící jako stvrzenky nebo zakázkové listy k archivaci. Když váš dodavatel čeká třeba na nádvoří hotelu na potvrzení o příjmu zboží, nevtiskne svému odběrateli do ruky iPad, ale jen propisku, aby si nechal podepsat horní list sady samopropisovacího papíru. Rychle a přímo na místě tak získá potřebný podpis a předá odběrateli kopii dokladu. Menší butiky nebo obchody si mohou objednat samopropisovací papír, známý též jako samopropisovací sady, sloužící jako účtenky. Samopropisovací papír umožňuje, aby zákazníci navzdory analogovému účtování bez prodlevy obdrželi potřebný paragon. A také v oblasti gastronomie nalezneme ještě stále podniky, v nichž se samopropisovací papír často používá. V případě potřeby lze koneckonců všechny tyto doklady později digitalizovat, aby je bylo možné co nejdéle archivovat.

SAMOPROPISOVACÍ BLOKY S DĚROVÁNÍM A ČÍSLOVÁNÍM STRAN

Samopropisovací sady si můžete objednat v provedení s druhým nebo i třetím listem. Tyto sady si také můžete nechat v závislosti na daném použití svázat do různě silných bloků, obsahujících 15 až 50 sad. I jednotlivé sady si můžete objednat dle svého výběru ve variantě s druhým nebo také třetím listem. Horní list je přitom vždy bílý s možností čtyřbarevného potisku. U spodních listů, které mají žlutou či růžovou barvu, se používá jednobarevný potisk. V zájmu zajištění bezproblémové archivace pro vás můžeme samopropisovací papír opatřit děrováním pro uložení do pořadačů a na přání také číslováním. Když si u nás necháte vytisknout samopropisovací papír, můžete si objednat bloky od nákladu 50 kusů, zhotovené z papíru s gramáží 60 g/m až 90 g/m.

FORMÁT URČUJE ÚČEL

Nabízíme řadu různých formátů, na něž si můžete objednat tisk samopropisovacích sad. Kromě standardních formátů jako A6, A5, A4 a A3 nabízíme i speciální formáty, například DL (21 x 10,5 cm) nebo 1/6 DIN (21 x 20 cm). Pro gastronomické podniky doporučujeme bloky o rozměrech 6,5 x 14,8 cm. Mají stejnou velikost jako číšnické bločky, vejdou se vrchnímu dobře do kasírovací tašky a poslouží i jako účtenky a doklady pro obsluhu i kuchyni. Samopropisovací papír formátu A4 se hodí k tomu, abyste si na něj nechali natisknout různé formuláře. Vyplněním originálu tak rychle a bez další práce získáte potřebné kopie formuláře.