Formáty DIN
Čtvercové
Speciální formáty
Kulaté/oválné formáty

REKLAMNÍ SAMOLEPKY S VŠESTRANNÝM VYUŽITÍM

Díky reklamním samolepkám vaše reklamní sdělení utkví nejen na oknech či dveřích, ale i v hlavách přihlížejících osob. Když si na samolepicí fólie necháte natisknout logo a kontaktní údaje, budete je také moci využít k označování zboží. A stejně lze naložit také s obaly, které se poté odesílají zákazníkům, do prodejen nebo na různé akce. Samolepkami můžete také své produkty opatřit nápadným logem a zviditelnit tak třeba svou přítomnost na veletrhu nebo zajistit jednotnou prezentaci v kanceláři. Když si objednáváte potisk reklamních samolepek, můžete na ně kromě loga umístit také vhodný slogan nebo nějaký atraktivní motiv. Reklamní samolepky lze používat jako reklamní předměty na veletrzích, různých akcích nebo na výlohách obchodů, obzvláště pokud jsou na nich nějaké odvážné výroky nebo vtipné obrázky.

JEDNODUCHÝ TISK NEJRŮZNĚJŠÍCH REKLAMNÍCH SAMOLEPEK

Když si chcete objednat tisk reklamních samolepek, musíte nejprve určit jejich tvar. V naší nabídce naleznete reklamní samolepky obdélníkového, čtvercového, ale i kulatého či oválného tvaru a různé formáty speciálních rozměrů. Patří do ní i například samolepky na hřbety pořadačů, jimiž lze zajistit jednotnou prezentaci v rámci kanceláře nebo třeba označit spisy pro účastníky konference. Na výběr je i spousta velikostí reklamních samolepek: U obdélníkových provedení se nabízejí velikosti od malého formátu A8 přes formát DL až po velký A3. Chcete-li si objednat samolepicí fólii libovolného tvaru, doporučíme vám následující produkty: Velkoformátové samolepicí fólie a podlahové samolepky, zhotovené technologií digitálního tisku, u nichž lze v rámci tiskových dat vytvořit požadovaný obrysový řez a určit tak jejich tvar.

REKLAMNÍ SAMOLEPKY PRO VNITŘNÍ I VENKOVNÍ PROSTORY

Při tisku reklamních samolepek je důležité zvolit materiál, který odpovídá zamýšleným účelům. Samolepicí papír se skvěle hodí na interiérové samolepky, zatímco nálepky z PVC fólie lze (po omezenou dobu) použít i ve venkovních prostorách. Tento materiál se opatřuje lesklým potiskem UV barvami a je odolný vůči vodě. Potištěné reklamní samolepky si můžete objednat už od nákladu 100 kusů. Máte-li zájem o menší náklady, můžete si objednat třeba jednotlivé velkoformátové samolepicí fólie.

Upozornění: Při navrhování motivu a vytváření tiskových dat samolepek mějte na paměti, že při použití transparentního samolepicího papíru, resp. PVC fólie, není možný tisk bílou barvou. Vše, co je ve vašich tiskových datech bílé, zůstane zcela či částečně transparentní.