SAMOLEPKY: KTERÁ FÓLIE JE PRO MĚ TA PRAVÁ?

Objednejte si tisk samolepek, které lze použít k ozvláštnění výlohy, individualizaci reklamních dárečků, uspořádání kancelářské komunikace nebo k umístění reklamy na nejrůznější povrchy. S různými fóliemi a formáty z naší nabídky to jde úplně jednoduše. Máme ten správný materiál pro každou příležitost ať už se jedná o PVC pro velkoformátovou lepicí fólii, strukturovaný papír na kulaté etikety na roli, samolepicí papír na adresní štítky nebo materiál Stafix, představující elektricky nabitou fólii na statické nálepky.

SAMOLEPKY PRO INTERIÉRY I EXTERIÉTY: JAKÉ SE NABÍZÍ MOŽNOSTI

Samolepky lze skvěle využít k venkovní reklamě, například k nalepení na schody, podlahy nebo květináče. Aby vaše samolepky nebo samolepicí fólie dokázaly po určitou dobu vzbuzovat velkou pozornost, používáme materiály odolné vůči povětrnostním vlivům. Snáší tak déšť, vítr, silné sluneční záření, výkyvy teplot a další nepříznivé vlivy. Na podlahové samolepky používáme výhradně pevně držící materiál, konkrétně PVC fólii, která je neklouzavá a lze ji snadno připevnit i na drsný podklad, například na beton, asfalt, kámen a další povrchy.

VLASTNÍ NÁVRHY SAMOLEPEK: S NAŠIMI ŠABLONAMI JE TO TAK SNADNÉ

Tisková data pro samolepky, etikety nebo samolepicí fólie můžete pohodlně vytvářet pomocí našich bezplatných předloh. Vyberte si požadované zboží i jeho formát a na záložce Podrobnosti stránky pro objednávání si do aplikace Adobe InDesign stáhněte příslušnou předlohu. Uváděné rozměry odpovídají těm, kterých potřebujete dosáhnout u finálních tiskových dat.