Libovolný formát
Kulaté/oválné formáty
Čtvercové
Formáty DIN
Speciální formáty

POTIŠTĚNÉ SAMOLEPICÍ ETIKETY - VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ

Když si necháte potisknout samolepicí etikety, můžete je použít k řadě různých účelů: Etiketami lze rychle označit produkty nebo dodávky a přitom na ně umístit své logo nebo osobité reklamní sdělení. Tímto způsobem označování produktů, dárkových balení nebo listovních či balíkových zásilek lze také zvyšovat povědomí o vaší značce. Za tímto účelem si třeba můžete nechat natisknout firemní logo na malé kulaté samolepicí etikety. Větší etikety se zase hodí k označování hodnotných produktů, například lahví s vínem či olejem, sklenic s marmeládou a také obalů, na nichž je třeba uvádět název, obsažené látky a další informace. Pro použití na zakřivených površích (například v případě lahví) doporučujeme natíraný papír Classic. Tip: Při vytváření grafického rozvržení dbejte na čitelnost písma, použitého v tiskových datech k popisu produktů.

Chcete-li si své reklamní sdělení nalepit na výlohu, můžete zvolit velkoformátové samolepicí fólie do venkovních prostor. K venkovnímu použití se také hodí naše podlahové samolepky ze samolepicí fólie.

FORMÁTY A TVARY ETIKET

Než přistoupíte k objednávce samolepicích etiket, zvolte nejprve tvar a velikost jednotlivých etiket. V našem e-shopu naleznete předběžný výběr běžných standardních formátů, můžete si však objednat i speciální formáty. Kromě samolepek čtvercového nebo obdélníkového tvaru si také můžete objednat potisk oválných nebo kulatých samolepicích etiket. Nemůžete-li najít velikost, která by se hodila k vašim účelům, máte také možnost individuálního zadání výšky a šířky jednotlivých etiket: od minimální velikosti 5 x 5 cm až po maximální rozměry 21 x 21 cm. U některých formátů samolepicí fólie lze také v rámci doplňkových možností zvolit zaoblené rohy. Chcete-li si objednat potisk samolepicích etiket, máte možnost zcela volného návrhu tiskového motivu s využitím více barev, protože etikety vyrábíme metodou čtyřbarevného tisku (CMYK) - například technologií digitálního tisku vysoké kvality.

POTISK SAMOLEPICÍCH ETIKET - JE TO TAK SNADNÉ

Při objednávce samolepicích etiket budete mít nálepky se svým motivem vždy rychle po ruce. Jako podkladový materiál slouží role široká 330 mm a s vnitřním průměrem 76 mm. Délka role závisí na objednaném nákladu a formátu etiket. Jednotlivé etikety se nacházejí vedle sebe na podkladovém materiálu. Materiál mezi samolepkami je odstraněn, takže jsou etikety libovolného tvaru (bez okolní mřížky) připraveny k okamžitému použití. Díky tomu lze fólii lehce odloupnout a rovnou zase nalepit. Samolepicí etikety si v naší tiskárně můžete objednat v množství od 100 kusů, stejně jako v několikatisícovém nákladu. Materiál je navíc opatřen lakem, který je odolný proti poškrábání a prodlužuje tak trvanlivost samolepky a tím i jejího potisku. Všechny naše etikety jsou určeny k použití ve vnitřních prostorách.