Formát na výšku
Formát na šířku
Čtvercové

REKLAMA VE FORMĚ SAMOLEPICÍCH BLOČKŮ

I ti nejchytřejší z nás si nejdříve musejí zapsat své nápady na list papíru. Ale i když je třeba takto zaznamenaný nápad geniální, může taková poznámka rychle zapadnout v hromadě papíru kolem anebo omylem skončit v odpadkovém koši. Eliminujte toto riziko používáním samolepicích bločků a žádná poznámka se vám už nikdy neztratí. Naše bločky s tvarově vysekanými samolepicími lístky se k tomuto účelu velmi dobře hodí. A jako reklamní prostředky poslouží stejně dobře vlastním zaměstnancům i zákazníkům. Rozšiřte svůj sortiment reklamních předmětů a opatřete si samolepicí bločky s nezaměnitelným designem. Získáte tak maličkou, cenově výhodnou a přesto lukrativní reklamní plochu. Náš tip: Objednejte si samolepicí bločky s krátkým, vtipným a výmluvným reklamním sdělením a logem své firmy.

CO VLASTNĚ MŮŽE TAKOVÝ SAMOLEPICÍ BLOČEK NABÍDNOUT?

Díky samolepicímu proužku je možné poznámky a myšlenky nalepit skoro všude. Samolepicí lístky s důležitými informacemi, upozorněními a nápady lze nalepovat na různé podklady, takže zůstávají stále ve vašem dosahu. Nalepte si lísteček firemním logem do svého zorného pole a budete mít zaznamenané myšlenky stále na očích. A po realizaci zapsaného nápadu kdykoli můžete lístek zase snadno a beze zbytků odstranit. Jako váš partner pro online tisk jsme vám stále k dispozici a vytiskneme vám individuální samolepicí bločky technologií digitálního tisku, ve vysoké kvalitě a za férovou cenu.

ZÁKLADNÍ VÝBAVA KAŽDÉ KANCELÁŘE

Naleznete je v každém podniku: Kancelářské potřeby. Ke standardnímu vybavení kanceláře patří mimo jiné i věci jako hlavičkový papír, poznámkové bloky nebo propisky. Nekupujte neoznačené a nenápadité kancelářské potřeby, ale navrhněte si osobité reklamní prostředky v podnikovém designu a usnadněte tak opětovné rozpoznání své značky. Doporučujeme, abyste si kancelářské potřeby, jako jsou třeba samolepicí bločky, objednávali s vytištěným logem a dalším potiskem. Produkty jako poznámkové bloky lze navíc využívat i jako propagační předměty a reklamní dárky, čímž získáte možnost jednoduché a nenásilné propagace vaší firmy v rámci podniku i navenek.