ROLL-UP BANNERY A STĚNY PRO VELETRHY A JINÉ AKCE

Roll up bannery představují oblíbené reklamní prostředky, používané na veletrzích, různých akcích a prodejních místech. Ať už se jedná o prezentaci vlastní značky, produktu nebo nejnovější nabídky: Roll up banner na sebe díky své velké ploše upoutá pozornost návštěvníků a zákazníků. Naše roll up bannery si můžete objednat se systémem nebo bez něj, v běžném nebo XXL provedení. Roll up bannery navíc nabízíme v ekonomické a exkluzivní/prémiové variantě.

ROLL UP: KOMPLETNÍ SYSTÉM PRO VNITŘNÍ I VENKOVNÍ PROSTORY

Naše roll up systémy sestávají z hliníkového rámů, tří úzkých hliníkových tyčí a reklamního banneru z PVC, polyesterové látky nebo polyesterové fólie. Systém lze rychle sestavit bez použití nářadí a lze jej díky hmotnosti 5 kg snadno přepravovat v dodávané tašce. Při výběru systému se vám nabízí jednostranné a oboustranné varianty jedná se tedy o systémy, které lze opatřit jen jedním nebo i dvěma bannery (na přední a zadní straně). Všechny roll up bannery mají jednostranný čtyřbarevný potisk a nabízejí se jako stěny pro vnitřní a venkovní použití.

X BANNER A L BANNER: ROLL UP BANNERY A STĚNY S RŮZNÝMI PODSTAVCI

Pro naše X bannery a L bannery si můžete objednat buď jen tisk roll up bannerů, nebo si objednat kompletní systém včetně potisku a podstavce. Rozdíl mezi X bannerem a L bannerem je vidět jen zezadu a spočívá v konstrukci tyčí na zadní straně roll up banneru. Zatímco X banner využívá rám ve stavu písmene X, připomínají tyče použité u L banneru písmeno L především kvůli vyčnívající tyči na podlaze. X bannery a L bannery si můžete objednat se stejnými materiály, jaké se používají na naše ostatní roll up bannery. Na výběr je zde navíc plátěný materiál (canvas), takzvané umělecké plátno.