REKLAMNÍ PLACHTY Z PVC: JAKÉ SE NABÍZEJÍ MOŽNOSTI?

Nabízíme tisk reklamních plachet z PVC ve formátu na výšku, na šířku nebo ve čtvercovém provedení. Váš reklamní banner potiskneme po jedné či obou stranách, a to vždy čtyřbarevně. Jako základní materiál můžete zvolit matný PVC nebo síťovanou tkaninu (mesh). Poté vám vyrobíme požadovanou plachtu předdefinovaných rozměrů nebo dle vašeho vlastního zadání formátu. propos: Naše speciální plachty na mobilní oplocení a zábrany mají vždy jednostranný čtyřbarevný potisk a lze si je vybrat v kategorii Reklamní plachty, barva 4/0.

MATERIÁLY NA NAŠE REKLAMNÍ BANNERY

Jednostranně potištěné bannery (barvy 4/0) vyrábíme z matného PVC s gramáží 500 g/m nebo ze síťované PVC tkaniny s gramáží 300 g/m. Oba materiály jsou ideální pro venkovní použití. Náš tip: Mesh je průsvitná síťovaná tkanina a proto se obzvláště dobře hodí k použití na větrných místech a v podzimním počasí. Naproti tomu na reklamní bannery (barvy 4/4) s oboustranným potiskem používáme vždy těžké plachty typu blockout s gramáží 442 g/m, což je speciální materiál k výrobě u plachet nákladních vozidel. Tyto plachty jsou zcela odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou mimořádně pevné.

DOPLŇKOVÉ VOLBY PRO REKLAMNÍ PLACHTY

V rámci doplňkových voleb jsou pro plachty s jednostranným čtyřbarevným potiskem k dispozici dvě různé upínací sady. Jedná se o standardní a exkluzivní variantu. Obě sady se liší velikostí poutek. U standardní verze se používají poutka o velikosti 20 až 22 cm, zatímco u exkluzivní varianty jsou poutka velká 60 až 80 cm. Jednostranně potištěné plachty si můžete objednat pouze s koncovým oříznutím nebo s doplňkovým olemováním s předem vyraženými oky.
Také oboustranně potištěné plachty nabízíme s oky, které lze umístit buď na krátké straně, na dlouhé straně, nebo po celém obvodu.