Razítka umožňují levný tisk vašich sdělení na papír

Razítka představují i v digitální éře užitečné pomocníky, bez nichž by se podnik jen stěží obešel. Při udělování zakázek nebo potvrzování příjmu dodávek se tak mnozí poskytovatelé služeb dožadují otisku firemního razítka. Individuálně zhotovené razítko však také samozřejmě šetří váš čas: Například datumové razítko pomáhá při rychlém označování příchozí pošty. Razítko s logem se hodí k označování tiskových zásilek pro zákazníky, vánočních přání nebo dopisů zde je nejlepší, obsahuje-li také adresu odesilatele. Místo opakovaného vypisování informací o odesilateli tak stačí otisknout razítko, což představuje alternativní řešení pro všechny, kteří nepoužívají potištěné obálky.

Od dřevěného razítka k typu Trodat Professional

Nabízíme razítka různých tvarů a provedení. Elegantní dřevěná razítka dokonalého tvaru jsou k dispozici v různých velikostech; podle zamýšleného použití mohou mít podlouhlý a úzký formát nebo kulatý tvar. Jednořádková provedení se hodí k označením typu Vyřízeno, kulaté modely umožňují potisk papíru originálním motivem, připomínajícím historickou pečeť. Hodí se ale i na loga. Potřebné razítkovací podušky lze u těchto modelů doobjednávat jednotlivě a jsou dostupné v různých barvách.

Pokud má být použita vždy tatáž barva, je lepší sáhnout po razítku s integrovanou poduškou. U této varianty sázíme převážně na osvědčené modely značky Trodat. Také razítka Trodat jsou samozřejmě dostupná v různých velikostech a tvarech, k dispozici je i kulatý model se dvěma možnými průměry.

Zvláštnosti razítek Trodat

U razítek Trodat je možné objednávat jednotlivě štočky, takže je lze používat i poté, co se například změní některé údaje v obsažené adrese. Výměnné štočky nejsou cítit a při jejich výrobě se používá laserové gravírování. U všech modelů Trodat si můžete příslušná razítka rychle a pohodlně navrhnout několika kliknutími online. Využijte k tomu náš nástroj pro online návrh, který spustíte tlačítkem na konci příslušné stránky s produktem. Teď už nestojí profesionálnímu potisku razítky nic v cestě!