PREZENTAČNÍ PULTY: K PŘEDSTAVENÍ PRODUKTŮ A VEDENÍ ROZHOVORŮ

Pro menší veletrhy, firemní výstavy nebo příští den otevřených dveří: Prezentační pulty přispívají k profesionální prezentaci vašeho podniku na výstavách. Na prezentačních pultech můžete poutavým způsobem vystavovat své produkty, brožury, letáky například ve stojany na letáky a prezentovat zákazníkům reklamní produkty, jako jsou USB flash disky nebo powerbanky. Tyto pulty vám stejně dobře poslouží i jako platforma k výměně informací nebo prodejní pulty. Zaznamenávejte si informace od zákazníků a zájemců na papír tužkou nebo digitálně pomocí mobilních zařízení a aplikací. Prezentační pulty nabízejí dostatek místa pro vaše propagační a prodejní aktivity v tištěné i digitální podobě.

PROMYŠLENÝ VELETRŽNÍ DESIGN PRO VAŠE CÍLE

Zejména v případě menších veletržních stánků jsou prezentační stěny a pulty podstatnými prvky podnikové prezentace. Optickým sladěním obou prvků veletržního prezentačního pultu a prezentační stěny vznikne harmonický celek. Naplánujte si proto veletržní design, který později znovu využijete jak na prezentační stěně, tak i na prezentačním pultu. V zájmu jednotné prezentace můžete do této veletržní koncepce zahrnout také další materiály, jako jsou letáky nebo reklamní předměty. Na každý produkt tak můžete například natisknout stejný design, nebo vzájemně sladit jednotlivé prvky návrhu, jako jsou barvy, písma nebo grafika. Naše prezentační stěny a veletržní stánek se ideálně hodí pro jednotné a dlouhodobé prezentace na veletrzích: Stačí si jednou pořídit rám a poté si vždy znovu objednat novou látku s potiskem, který bude odpovídat příslušné akci a vašim cílům.

PRAKTIČTÍ KAŽDODENNÍ POMOCNÍCI: PREZENTAČNÍ PULTY S KRYCÍ DESKOU A PŘÍSLUŠENSTVÍM

Naše rovné prezentační pulty sestávají ze skládacího kovového mřížového systému, stříbrné krycí desky, plastových vložných desek a potahové látky z potištěné polyesterové tkaniny. Tyto prezentační pulty, které lze sestavit bez použití nářadí, poskytují možnost řádného uložení interních podkladů a materiálů do hmotnosti až 15 kg a také šikovnou prezentační, výměnnou a prodejní plochu. Potah pultů lze díky použitému zipu stejně tak rychle a bez námahy připevnit i sejmout. Přední stranu a boky prezentačního pultu překrývá trvanlivý materiál s antistatickými vlastnostmi, který umožňuje velkoplošný potisk. Všechny části prezentačního pultu lze za účelem ochrany a přepravy uložit do dodávaného kufru s kolečky. Individuálně navržené prezentační pulty nechají vyniknout každý veletržní stánek, který se stane magnetem na návštěvníky!