Prezentacní steny vc. potisku
Potisk prezentacních sten

SKLÁDACÍ STĚNY: PŘESVĚDČIVÁ PREZENTACE VAŠICH REKLAMNÍCH SDĚLENÍ

Malý objem po sbalení, ale velký efekt: Skládací stěny se nejlépe hodí k použití jako prezentační stěny pro mobilní veletržní stánek, jako skládací zástěny pro tiskové akce nebo k zobrazení sponzorů při příští sportovní události. Vaše reklamní sdělení nejlépe vynikne na rovných skládacích stěnách a výšce 2,25 m a šířce až 3,70 m. Vámi vytvořený motiv vytiskneme na bílou polyesterovou tkaninu o gramáži 250 g/m, kterou na stabilní kovový systém prezentační stěny upevníte jednoduše pomocí suchého zipu. Skládací stěny se ideálně hodí k požití ve vnitřních prostorách a budou vás věrně provázet na každém veletrhu či jiné akci.

SESTAVENÍ K POUŽITÍ TRVÁ JEN NĚKOLIK MINUT

Mobilní skládací stěny jsou dostupné ve třech různých provedeních. Podle potřeby si můžete objednat prezentační stěny s devíti, dvanácti nebo patnácti poli. Výška 2,25 m se nemění, zatímco šířka stěn se liší dle zvoleného počtu polí. Navzdory velikosti je možná prostorově nenáročná přeprava skládací stěny v dodávaném kufru na kolečkách. Sestavení skládací stěny na veletržním stánku je zcela jednoduché a lze jej provést bez použití nářadí. Po postavení výklopného mřížového systému stačí už jen přetáhnout textilní potah s individuálním potiskem přes základní kostru a upevnit jej pomocí suchého zipu. Skládací stěna je tak už po několika minutách připravena na vaši prezentaci.

RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ OBJEDNÁVÁNÍ DALŠÍCH POTISKŮ PRO VAŠE SKLÁDACÍ STĚNY

Blíží se nějaká nová akce a vy byste rádi aktualizovali reklamní sdělení na veletržním stánku? Můžete si samozřejmě kdykoliv navrhnout nové potahy na své skládací stěny a doobjednat si u nás jejich potisk. V části věnované tisku potahů na skládací stěny si můžete vybrat ze tří formátů a stačí tedy jen zvolit provedení, které se hodí k vašemu stávajícímu systému. Každá skládací stěna se dá libovolně často opakovaně používat, protože trvanlivý potah s potiskem je k jejímu stabilnímu mřížovému systému jednoduše upevněn suchými zipy. Vaše prezentace tak bude bodovat stále znova a znova!