Rovné systémy vcetne tisku
Zahnuté systémy vcetne tisku
Potisk pro rovné systémy
Potisk pro zahnuté systémy

POP UP STĚNY: VELMI PROFESIONÁLNÍ PREZENTAČNÍ SYSTÉMY

Mobilní pop up stěny se postarají o to, aby vaše reklamní sdělení na veletrhu už nikdo nepřehlédnul. Tyto impozantní veletržní stěny nabízíme v různých velikostech, takže je lze přizpůsobit volnému prostoru vašeho stánku. Pro zajištění optimální prezentace vašeho podniku i vašich výrobků obdržíte rovné nebo zahnuté pop up stěny, odpovídající vašim preferencím a místu použití. Zahnuté pop up stěny se hodí třeba jako pozadí při přednáškách a diskuzích na pódiu, protože daný prostor opticky oddělí od okolního dění jednotnou plochou s vaším návrhem. Rovné pop up stěny lze použít jako veletržní stěny a v závislosti na vytištěném motivu i k decentní, ale přesto nápadné prezentaci firmy nebo nabízených produktů. Pop up stěny jsou určeny k použití ve vnitřních prostorách.

JEDNODUCHÁ INSTALACE A PŘEPRAVA POP UP STĚN

Díky jednoduchému, ale pevnému magnetickému zajištění probíhá sestavení i složení mobilní prezentační stěny na místě použití rychle a bez potřeby dalšího nářadí. Po instalaci mřížového systému z eloxovaného hliníku matně černé barvy můžete na stabilní prezentační systém upevnit pomocí magnetů pásy z PVC, které jsou potištěné vaším reklamním sdělením. Počet potištěných panelů se liší dle velikosti pop up stěny. Mřížový systém i potah pop up stěn lze pro přepravu na veletrh a zpět uložit do dodávaného kufru na kolečkách, takže nezaberou moc místa. V zájmu obzvláště efektního vzhledu a dobré viditelnosti na veletržním stánku si můžete přiobjednat dva halogenové reflektory k osvětlení pop up stěny.

STÁLE NOVÉ POTISKY PRO VAŠE POP UP STĚNY

Potřebujete nový potah pro svou pop up stěnu? Žádný problém! Máte-li již ve své veletržní výbavě jeden či více rovných nebo zahnutých mřížových systémů pro pop up stěny, můžete si pro ně kdykoliv jednoduše doobjednat další potisky v novým návrhem. Stačí si vybrat v části týkající se potisku rovných nebo zahnutých systémů odpovídající velikost pop up stěny, kterou již vlastníte. Jak při objednávání pop up stěn s mřížovým systémem, tak při doobjednání samotných nových potisků máte na výběr ze sametově lesklého PVC o tloušťce 350 m a laminovaného PVC o tloušťce 440 m, které se používají jako potiskovaný materiál pro prezentační stěny. Laminované PVC má certifikaci pro třídu reakce na oheň B1, díky čemuž je potah mobilní skládací stěny velmi nesnadno hořlavý.