MOBILNÍ PREZENTAČNÍ STĚNY: POUTAČE POZORNOSTI NA VELETRŽNÍCH STÁNCÍCH

Velkoplošné prezentační stěny na veletržním stánku mohou upoutat velkou pozornost. Ať už se bude jednat o firemní logo, vlastní grafiku, produkt, nabídku nebo jiné komunikační sdělení, na ploše více než pěti čtverečních metrů můžete snadno strhnout pozornost návštěvníků ke svému veletržnímu stánku. Pozornost byste měli věnovat hlavně návrhu a potisku svého veletržního stánku. Platí následující: Méně je více! Při navrhování designu veletržního stánku dejte pozor, abyste to nepřehnali. Soustřeďte se na několik klíčových prvků, vsaďte na pregnantní textová sdělení a volte takové barvy a velikosti písma, které bude dobře vidět i při extrémních světelných podmínkách a z velké vzdálenosti.

TEXTILNÍ PREZENTAČNÍ STĚNY PRO JEDNODUCHOU MONTÁŽ A DEMONTÁŽ

Naše mobilní prezentační stěny sestávají ze skládacího mřížového kovového systému a textilní stěny s gramáží 250 g/m z polyesterové tkaniny, která je na přední straně opatřena čtyřbarevným potiskem. Potištěná část naší textilní prezentační stěny se vyrábí ze stejného materiálu jako třeba textilie našich prezentačních pultů, zipových prezentačních stěn a roll up systémů. Zkombinováním různých produktů vytvoříte harmonický celek, podporovaný jednotným designem jednotlivých prvků. Při příští prezentaci na veletrhu pak můžete beze změn převzít již vytvořený veletržní design, nebo si opět pohrát s barvami, písmy či grafickými prvky.

Naše prezentační stěny obdržíte složené v přepravním kufru s kolečky. Mobilní prezentační stěny tak můžete flexibilně využívat při různých akcích. Při objednávce si můžete navíc vybrat, zda chcete přikoupit dvojici vhodných halogenových reflektorů. Ty lze jednoduše upevnit k hornímu okraji textilní prezentační stěny a zajistit tak dolů směřující osvětlení potištěné přední textilní strany.

ROVNÁ A ZAHNUTÁ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU PROSTOROVOU SITUACI

Náš sortiment zahrnuje rovné i zahnuté prezentační veletržní stěny. Textilní prezentační stěna představuje rovnou veletržní stěnu se skládacím systémem a textilní stěnou, která se upevňuje suchým zipem. Zipová prezentační stěna je k dispozici v rovném i zahnutém provedení a sestává ze zasouvacích hliníkových tyčí, potažených textilní stěnou. Tu lze na boku zapnout a rozepnout pomocí zipu. Výběr vhodného typu prezentační stěny se řídí tím, zda chcete veletržní stánek postavit například v rohu nebo na rovném úseku, před stěnou či řadou oken, nebo prostě jen tím, co nejlépe odpovídá vaší veletržní koncepci.