PODLOŽKA NA STŮL Z PAPÍRU

Pro mnohé je podložka na stůl neodmyslitelnou součástí vybavení kanceláře. Velkoformátové podložky na stůl nejenže zútulní pracoviště, ale hodí se i k zapisování spontánních poznámek během telefonátu nebo práce na PC.
U nás si můžete objednat tisk podložek na stůl ve třech velikostech: A2 (59,4 cm x 42 cm), A3 (42 cm x 29,7 cm) a v mezilehlém formátu 48,5 x 33,5 cm. Na všechny podložky na stůl používáme ofsetový papír s gramáží 80 až 120 g/m nebo bílý recyklovaný papír s gramáží 80 g/m.
Největší oblibě se u našich zákazníků těší podložky na stůl ve formátu A2 na ofsetovém papíru s gramáží 80 g/m.

LEPENÍ A OCHRANA PODLOŽEK NA STŮL

Při objednávání můžete sami rozhodnout, zda budou podložky na stůl slepené nahoře, dole, vpravo či vlevo. Můžete stanovit i počet listů: Na výběr máte mezi 25 a 50 listy na jeden výtisk a podložky na stůl vám vyrobíme už od nákladů 50 kusů.
Každou podložku na stůl při tisku opatříme pevnou šedou lepenkou, tvořící spodní stranu. Podložky na stůl ve formátu A2 si navíc můžete objednat s ochrannou lištou na spodním okraji.

DESIGNOVÉ TIPY PRO VAŠE PODLOŽKY NA STŮL

Při navrhování podložek na stůl můžete vycházet například z potřeb zaměstnanců nebo zákazníků. Potřebují spíše neutrální pozadí ke kreslení, čtverečkovou osnovu k výpočtům nebo by snad byla nejlepší kombinace obojího? Dalším nápadem je navrhnout podložku na stůl jako týdenní plánovač, na kterém se pro každý den nachází odpovídající políčko. Kromě toho si můžete vytvořit seznamy úkolů, místo na pevné termíny a důležitá čísla. Do plochy podložky na stůl lze také skvěle začlenit kalendář. Při návrhu se vaší kreativitě nekladou žádné meze!