PLASTOVÉ KARTY: OD PRŮKAZU PO VIZITKU

Plastové karty ve formátu kreditní karty se skvěle hodí na zákaznické karty, kapesní kalendáře, vizitky a zaměstnanecké průkazy. Podle potřeby máte na výběr mezi standardními plastovými kartami, kartami s podpisovým polem, plastovými kartami s magnetickým proužkem k ukládání dat nebo mezi kombinovanými verzemi. Díky obvyklému formátu řidičského průkazu se zaoblenými rohy se naše plastové karty vejdou do každé peněženky vašich zákazníků. Materiál 760 tvrzené PVC je mimořádně robustní a odolný proti povětrnostním vlivům.

PEVNÝ MATERIÁL A KVALITNÍ POTISK

Na plastové karty, které si vyberete, natiskneme požadovaný motiv a zajistíme vám jejich prvotřídní zpracování. Karty z PVC opatříme oboustranným čtyřbarevným potiskem (4/4), provedeným technologií ofsetového nebo digitálního tisku, což vám přináší značnou míru volnosti při navrhování. V zájmu delší trvanlivosti navíc karty opatříme vhodnou povrchovou úpravou. K laminaci světlých návrhů použijeme lesklou fólii, tmavé návrhy opatříme povrchovou úpravou z matné fólie. Tato laminace slouží nejen jako ochrana před opotřebením či poškrábáním, ale také dobře vypadá. Pro dosažení vynikajících výsledků při tisku plastových karet dbejte na zajištění vysoké kvality tiskových dat. Při jejich vytváření také počítejte s tím, že standardně provádíme zaoblení rohů karet, aby se formát plastových karet shodoval s provedením legitimací, řidičských průkazů apod.

POTIŠTĚNÉ PLASTOVÉ KARTY MAJÍ MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ

Když svému protějšku předáte elegantní plastovou vizitku, uděláte tím na něj dobrý dojem. Na plastové karty můžeme vytisknout vaše kontaktní údaje a firemní logo, abyste mohli stylově rozvíjet důležité obchodní kontakty. Potištěné plastové karty se hodí i na členské průkazy nebo šekové a přístupové karty. Na přání vám také zhotovíme členské průkazy nebo legitimace s magnetickým proužkem, umožňujícím strojové načítání. Tímto způsobem lze zajistit jednoznačnou identifikaci.

Plastové karty tak budete moci využívat třeba k otevírání dveří ve firemních prostorách. Mezi další možností použití patří evidování pracovní doby nebo vedení zaměstnaneckých účtů (třeba v podnikové kantýně). Oblíbeným prostředkem pro posilování vazby se zákazníky jsou navíc takzvané bonusové karty. Nyní můžete takovou plastovou kartu výhodně zavést i pro vaši firmu. Odměňujte nejvěrnější zákazníky atraktivními prémiemi a posilujte vztah zákazníků k vaší značce tím, že budou mít v peněžence pořád kartu s vaším logem. Plastové karty s podpisovým polem nabízejí možnost individuálního přizpůsobení obchodních karet.