PLAKÁTY, KTERÉ JSOU VŠUDE DOBŘE VIDĚT

Propagace pomocí plakátů má jednu velkou výhodu: Osloví v krátké době spoustu lidí. Pro zajištění dobré viditelnosti vaší venkovní reklamy na všech pozadích a podkladech vám doporučujeme použít venkovní plakáty z kartonu potaženého fólií, který je odolný povětrnostním vlivům, nebo tisk na plakátový papír. Bílý papír je bezdřevý, odolný proti povětrnostním vlivům a mimořádně odolný proti roztržení. Zadní strana má modrou barvu, což zajišťuje vysokou opacitu (neprůsvitnost). Díky tomu lze plakáty bez problémů lepit nejen na komůrkové desky, ale i na sdílené plochy, kde díky použitému plakátovému papíru perfektně překryjí staré reklamy a nic už přes ně neprosvítá. V našem e-shopu si můžete vybrat plakátový papír s gramáží 115 g/m.

PŮSOBIVÉ PLAKÁTY PRO CHRÁNĚNÉ PROSTORY

Pokud si chcete objednat tisk plakátů pro vitríny či sloupky CityLight nebo jiné, proti povětrnostním vlivům chráněné reklamní nosiče, bude se vaše sdělení nejlépe vyjímat na křídovém papíru. Tento materiál, hovorově označovaný jako ilustrační papír, do sebe díky natíranému a tedy uzavřenému povrchu vsakuje podstatně méně barvy než jiné druhy papíru. Díky tomu je reprodukce obrázků ještě věrnější.
propos: Křídový papír je kvůli svému povrchu výrazně těžší než ostatní papír. Proto si u nás můžete křídový papír vybrat až od gramáže 100 g/m, zatímco například ofsetový papír nabízíme už od gramáže 80 g/m.

PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: EKOLOGICKÝ TISK PLAKÁTŮ

Nechte si vytisknout působivé plakáty a přispějte zároveň k ochraně životního prostředí: S naším bílým recyklovaným papírem je to možné! Mnichovský institut životního prostředí uvádí, že se při výrobě recyklovaného papíru ušetří až 60 procent energie a téměř 70 procent vody. Navíc se snižuje množství emisí i odpadů a není nutné kácet žádné stromy. Recyklovaný papír je tak vůči životnímu prostředí výrazně šetrnější! Pro toho, kdo se chystá zahájit propagaci pomocí plakátů a chce při tom projevit svou zodpovědnost, představuje náš bílý recyklovaný papír velmi dobrou volbu. Jako u všech druhů papíru dosahujeme i v případě recyklovaného papíru kvalitních tiskových výsledků. Navíc na něm díky přírodnímu bělení velmi dobře vyniknou použité barvy.