Plakáty kakemono, vč. hliníkových profilů
Plakáty kakemono, pouze potisk

POTIŠTĚNÝ PLAKÁT KAKEMONO REKLAMNÍ PLOCHA I DEKORACE

Plakát kakemono je opravdovým poutačem pozornosti. Tento látkový banner skvěle vypadá a ani po čase neztrácí nic ze své přitažlivosti. Výborně se hodí k oživení vnitřního vybavení vašich komerčních prostor, kde může sloužit třeba jako velkoformátový poutač s vaším logem nebo jako atraktivní nástěnná dekorace s mapou světa. Plakáty kakemono navíc umožňují efektivní prezentaci reklamních sdělení. Vašim možnostem a představám nestojí nic v cestě. K tisku se používají UV barvy, poskytující mimořádně kontrastní a brilantní barevnou reprodukci. To umožňuje skvělou prezentaci vašich oblíbených fotografií, reklamních motivů nebo akčních sloganů. U nás si můžete objednat potisk plakátu kakemono už od jediného kusu!

LÁTKOVÉ BANNERY SE SNADNOU INSTALACÍ A VÝMĚNOU

Pro zajištění jednoduché instalace lze plakáty kakemono objednat spolu s kvalitním olištováním z hliníku. Díky integrovaným plastovým očkům je instalace plakátů kakemono bezproblémová, nehrozí už jejich pád ze stěny a jsou praktické i pro rychlé upevnění. Toto vybavení je k dispozici pro všechny nabízené standardní formáty i pro speciální velikosti. Pokud už vlastníte hliníkový profil na plakát kakemono, můžete si u nás jednoduše objednat pouze samotný potisk bez systému. To vám umožní jednoduchou výměnu plakátu kakemono a získáte tak ještě vyšší míru flexibility při prezentaci svých motivů a při reklamních akcích.

PLAKÁT KAKEMONO JAKO POUTAČ POZORNOSTI V INTERIÉRU

Polyesterová tkanina textilního banneru je ve srovnání s běžně používanými druhy papíru odolnější proti opotřebení a je také trvanlivější: To dělá z plakátu kakemono skutečný poutač pozornosti ve vnitřních prostorách. Možnosti využití jsou přitom opravdu velmi různorodé. Lidé si tyto látkové bannery berou rádi s sebou na veletrhy, konference a jiné akce, protože se díky hliníkovým profilům dají snadno složit i rozložit. Také v nákupních centrech lze plakáty kakemono jednoduše upevnit na stěnu a využít je tak k prezentaci různých nabídek a akcí. Pokud potřebujete reklamní prostředek k použití ve venkovních prostorách, doporučujeme naše PVC plachty, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.