Jednostranně potištěné
Oboustranně potištěné

Klasika mezi podložkami pod nápoje: pevné a savé

Pivní tácky patří mezi naprosto nezbytné vybavení každého gastronomického zařízení a hodí se také dobře k vlastní reklamě. Zatímco jednu stranu zdobí například logo vašeho dodavatele piva či jiných nápojů, můžete druhou stranu využít jako reklamní plochu pro propagaci svého gastronomického podniku. Naše pivní tácky jsou vyrobeny z 1,4 mm silného speciálního kartonu s vysokým stupněm bělosti , který je mimořádně savý. Tyto klasické podložky pod pivní džbánky kulatého tvaru o průměru 10,3 cm dokáží absorbovat pěnu, která přetéká z po okraj natočených objemnějších sklenic a džbánů. Pivní tácky si můžete objednat nejen v kulatém, ale i čtvercovém provedení se zaoblenými rohy a to už od pouhých 100 kusů.

Co leží na stole, upoutá pozornost

Existuje celá řada možností, jak lze cíleně upoutat pozornost hostů pomocí tiskových produktů, které leží přímo před nimi na stole. Poutače různých provedení vám například umožní upozornit na zvláštní nabídky nebo přehled výběru pokrmů. Hosté si okamžitě všimnou i potištěného prostírání, čehož lze využít k jejich přátelskému uvítání ještě před prvním kontaktem s obsluhou. Potištěné pivní tácky odpovídajícího designu představují zdařilý doplněk vaší reklamní koncepce.

Skutečně univerzální: pivní tácky jako pozvánky nebo upozornění na to, co se chystá

Pivní tácky je možné použít i k řadě jiných účelů, třeba jako rustikální pozvánky na oslavu narozenin nebo jako karty se sdělením typu save the date (zapište si do diáře), které zaručeně vzbudí pozornost. Pevný karton typického kulatého nebo mnohdy i čtvercového tvaru si každý hned spojí s klasickou podložkou pod sklenici. Proto jej určitě zaujme, když je na tácku místo očekávaného loga pivovaru vytištěno něco úplně jiného. Vysoce bílá lepenka o tloušťce 1,4 mm vašim pozvánkám nebo kartám propůjčí kromě značné pevnosti také nevšední formát. Kreativní možnosti potisku pivních tácků poněkud neobvyklého designu se ale nabízejí i v oblasti gastronomie: zábavné hry nebo dosud neznámá fakta o daném podniku ukrátí hostům čekání a podložky tak nejenže udrží stoly čisté, ale postarají se ještě i o dobrou náladu.