POTIŠTĚNÉ OBALY PRO RADOST Z DÁRKŮ

Ať už se váš podnik chystá rozdávat drobné pozornosti stálým zákazníkům nebo věnovat exkluzivní dary dlouholetým obchodním partnerům, budou tyto dárky působit v pěkných obalech ještě hodnotnějším dojmem. Ale i zákazníky nakupující v maloobchodních prodejnách potěší, když si budou moci zakoupené zboží nechat hned zabalit, aby jej mohli použít jako dárek. S blížícími se svátky obvykle stoupá počet dárků. Dárkové předměty a produkty lze rychle zabalit do vhodných krabiček. Ty navíc představují hodnotně působící obaly.

POTIŠTĚNÉ OBALY PRODUKTŮ

Zvyšte hodnotu svých produktů tím, že je budete při prodeji prezentovat zabalené do potištěného obalu. Produkty, které jsou úhledně zabalené do krabiček (příp. jejich snímky), působí profesionálním dojmem, ať už se nacházejí v prodejním regálu nebo na stránkách e-shopu. Jako výrobce nebo prodejce tak zákazníkům nabízíte přidanou hodnotu, protože ti pak mohou prezentované produkty rovnou použít jako dárky. Potištěné obaly produktů se hodí nejen pro dárkové zboží, ale i pro běžné spotřební produkty: Chrání zabalený obsah a díky kartonovému obalu se s nimi lépe manipuluje. Obaly na produkty zároveň slouží jako přepravní balení, aby se produkty jako bonbóny nebo šrouby nemusely přepravovat ve volně loženém stavu.

Upozornění: U prodejních obalů potravin dbejte na předepsanou úpravu spotřebitelského balení.

POTISK VHODNÝCH OBALŮ

Pokud si chcete objednat potisk individuálních obalů, naleznete v našem e-shopu široký výběr krabic různých tvarů, formátů a velikostí. Vyberte si třeba polštářkové krabičky pro zboží podlouhlého tvaru nebo skládanou krabici krychlového tvaru, do níž lze uložit mnoho malých produktů. V našem sortimentu se navíc nachází ploché krabice s odnímatelným víkem. Můžete si objednat i různé obaly na lahve různých velikostí. Tip: Před vytvořením svého návrhu a výběrem typu a velikosti krabice si zkontrolujte rozměry budoucího obsahu. Ujistíte se tak, že se vám pak zamýšlený obsah do obalu vejde.

Obaly lze potisknout kolem dokola. Můžete tak popustit uzdu své kreativity a vedle loga nechat obaly potisknout také individuálně vytvořeným návrhem. Potištěné obaly si v našem e-shopu můžete objednat už od nákladu 100 kusů.