OBÁLKY: PRO RUČNÍ I STROJOVÉ ROZESÍLÁNÍ

Naše obálky se dělí na dva druhy: obálky určené k ručnímu zalepování a ty pro strojové obálkování. Důvod spočívá v důležitém detailu: v klopě obálky, která se zavírá samolepicím proužkem, nebo navlhčením lepidla.
Pro uzavření samolepicího provedení stačí jen odstranit krycí pásek na klopě obálky, v případě mokrého lepení musí stroj aktivovat lepidlo vlhkostí.
Nezávisle na druhu můžeme obálky potisknout barvami CMYK nebo navíc i jednou či dvěma přímými (ozdobnými) barvami, abyste mohli své psaní, faktury a další důležitá sdělení posílat stylově v podnikovém designu. Na dokumenty a větší předměty, jako jsou brožury nebo bloky, si u nás můžete navíc objednat poštovní tašky ve formátu na výšku, které se vyrábějí výhradně v provedení se samolepicím proužkem.

VHODNÝ FORMÁT PRO VAŠE OBÁLKY

Obálky a poštovní tašky si u nás můžete objednat ve formátech řad B a C a také ve formátu Q4+. V praxi se nejčastěji používají obálky ve standardním formátu C. Pro obchodní dopisy jsou klasickým řešením obálky ve formátu DL (řady C).
Blahopřání nebo pozvánky se naproti tomu nejčastěji rozesílají v obálkách formátu C6. Na dokumenty, cenné papíry a další důležité písemnosti se zpravidla používají obálky formátů C4 nebo B4, umožňující vložení dokumentů formátu A4, aniž by bylo nutné je přehýbat.
propos: V rámci doplňkových voleb si můžete sami určit, zda chcete obálky nebo poštovní tašky opatřit okénky vlevo či vpravo, nebo zda mají být bez okének.

TISK OBÁLEK PRO MAILINGOVÉ AKCE

Naše obálky se skvěle hodí pro hromadné rozesílací akce. Pro reklamní obsah, obecné informace pro zákazníky a podobná sdělení doporučujeme strojově uzavíratelné obálky formátů C5 (22,9 mm x 16,2 mm) nebo C5/6 (22,9 mm x 11,4 mm) s okénkem vlevo. Objednejte si potisk obálek přímou barvou a propůjčete tak mailingovým zásilkám osobitý vzhled. Firemní logo umístěte například vpravo od okénka nebo na zadní stranu obálky.