Nechte si potisknout originální mikiny s kapucí a využijte je jako reklamní nosiče

Rádi byste pro svůj tým zajistili jednotné oblečení na příští firemní nebo klubovou akci? Žádný problém! Vytvořte si vlastní motiv a nechte pro každého člena týmu nebo zaměstnance potisknout originální mikinu s kapucí. Váš návrh natiskneme na vysoce kvalitní mikiny s kapucí, ať už se bude jednat o text, logo nebo značku.

Mikina s kapucí, zvaná též hoodie, je slušivá a praktická zároveň. Kapuce zajistí ochranu před větrem a počasím, zatímco příjemná látka mikiny udrží tělo a hlavu v teple i v chladném ročním období. V individuálně navržené a potištěné mikině s kapucí se dobře cítí muži i ženy, protože má příjemně volný střih. Z mikin s kapucí vyzařuje ležérnost a stylovost, takže se jedná o ideální reklamní nosiče pro méně formální, spíše pohodové akce. Nechte si potisknout mikiny s kapucí a noste je společně se svými spolupracovníky na příští podzimní slavnosti nebo při firemním dni otevřených dveří.

Individuální barvy a velikosti pro vaši mikinu

Když si u nás objednáte potisk mikiny s kapucí, máte možnost výběru z mnoha různých barev. Ať už se bude jednat o černou, červenou nebo zelenou, jistě najdete základní barvu, která se bude ideálně hodit k vašemu tiskovému motivu, který na ní nejlépe vynikne. Vaše osobité návrhy vytiskneme v nejlepší kvalitě podle vašeho výběru na přední stranu a/nebo na zadní stranu dámské či pánské mikiny s kapucí.

Chcete-li si objednat individuální mikinu s kapucí, musí toto oblečení samozřejmě i perfektně padnout. Proto nabízíme ležérní mikiny s kapucí ve velikostech S až XXL. Všechny mikiny s kapucí lze bez problémů prát při teplotě do 40 °C, aniž by tím utrpěl natištěný motiv.

Potisk mikin s kapucí: naše nasazení pro optimální tiskové výsledky

Uvědomujeme si, že při potisku mikin s kapucí samozřejmě velmi záleží na dosažení perfektních tiskových výsledků. Všechny mikiny s kapucí proto potiskujeme kvalitní technikou sítotisku. Tato technika potisku textilu zaručuje stálou kvalitu barev a optimální výsledek tisku. Díky sítotisku můžeme mikiny s kapucí potisknout tak, aby plně odpovídaly vašim představám a aby představovaly skutečné unikáty. Ať už se bude jednat o osobní motiv, nápaditý text nebo prostě jen logo navrhněte si tiskový design vhodný pro danou příležitost či značku a my jej pro vás přeneseme na mikiny s kapucí. Při vytváření potisku máte k dispozici jednu nebo dvě barvy dle svého výběru. Použít můžete všechny přímé barvy Pantone kromě metalických a neónových barev. Tiskový motiv pro mikiny s kapucí tak můžete vytvořit přesně v té barvě, která odpovídá barvě používané vaší firmou (resp. v kombinaci dvou barev).

Pro nenucený vzhled si u nás můžete pořídit nejen mikiny s kapucí, opatřené vlastnoručně navrženým potiskem. Nabízíme i další osobité oděvní součástky, jako třeba kšiltovky s vyšíváním, které vhodně doplní celkovou vizáž a jsou stejně stylové jako mikiny s kapucí. Co kdybyste si k mikině s kapucí objednali i kšiltovku s potiskem nebo vyšívaným motivem?