Jednostranně potištěné
Oboustranně potištěné

POTIŠTĚNÉ KOMŮRKOVÉ DESKY PRO NÁPADNOU REKLAMU

Potištěné komůrkové desky poskytují velkou reklamní plochu a hodí se tak jako poutač pozornosti k upevnění na zdi, staveništní ploty a vstupní dveře. Tyto lehké desky však budí pozornost i ve vnitřních prostorách, kde je lze rychle připevnit jako informační tabule. Komůrkové desky se vyrábějí z polypropylénu, což je recyklovatelný plast, a jsou navzdory nízké hmotnosti velmi pevné. Když si objednáte desky v malém nákladu, vyrobíme vaše reklamní štíty technologií digitálního tisku. Komůrkové desky si tak můžete objednávat už od jednoho kusu. Před potiskem mají komůrkové desky bílou barvou. Polypropylén je odolný termoplast. Aby na něm tiskový motiv bezpečně držel, používá se UV vysoušení tiskových barev.

PŘEDNOSTI: MATERIÁL S PEVNOU VOŠTINOVOU STRUKTUROU, ODOLNÝ PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

Když si necháte potisknout komůrkové desky, doporučuje se především jejich venkovní použití k reklamním účelům. Venku odolávají dlouhou dobu vlivům počasí a bez problémů snesou třeba i přívaly deště. Díky nízké hmotnosti můžete tyto reklamní štíty pohodlně přepravit, když je budete chtít připevnit na ploty nebo podobné konstrukce. Tyto desky se ale s oblibou využívají i ve vnitřních prostorách, protože umožňují snadnou přepravu třeba na veletrh nebo konferenci. Nízké hmotnosti materiálu je dosaženo vnitřní voštinovou konstrukcí, která obsahuje spoustu volného prostoru, propůjčuje však deskám potřebnou pevnost. Když si objednáte potisk velkého množství komůrkových desek, použijeme materiál s tyčinkovou strukturou vnitřní části. Tento materiál se někdy označuje jako dutinkové či žebrované desky.

Potištěné desky jsou v oblasti reklamy široce rozšířené. U nás si můžete nechat kromě komůrkových desek potisknout také desky z tvrzené pěnové hmoty, desky z měkké pěnové hmoty a akrylového skla.

KOMŮRKOVÉ DESKY STANDARDNÍCH FORMÁTŮ NEBO NA MÍRU

Komůrkové desky můžeme potisknout na jedné straně nebo i oboustranně. Máte přitom na výběr z mnoha formátů. K reklamě, která se podobá plakátům, nabízíme například běžné formáty dle normy DIN, zvolit můžete ale i větší standardní formáty, jako třeba 100 x 2000 cm. Nabízíme materiál se dvěma různými tloušťkami a gramážemi. Konkrétně máte na výběr z 3 mm silných desek s gramáží 450 g/m a desek o tloušťce 5 mm s gramáží 750 g/m. Desky standardních formátů také můžete pomocí individuálního obrysového řezu upravit do požadovaného tvaru. Tento obrysový řez můžete jednoduše vytvořit v tiskových datech a odeslat nám jej.