Nechte si vytisknout knihy pro prezentaci na úrovni

Chcete si kvalitně připravit a prezentovat svůj podnikatelský záměr nebo produktové portfolio partnerům a zákazníkům? Pak si nechte vytisknout knihy. Knihy v tvrdých deskách jsou pevnější a trvanlivější než brožury. A to je velká výhoda především u často otevíraných nebo silně namáhaných publikací, jako jsou produktové prezentace, návody nebo příručky. Díky pevné obálce se knihy nejen dobře drží, ale navíc i působí hodnotným dojmem.

V naší online tiskárně si můžete vybrat z různých formátů knih, mimo jiné i ze standardních formátů. Formát A5 se s oblibou využívá u tiskovin se spoustou textu, jako jsou kapesní nebo naučné knížky. Chcete-li si naproti tomu objednat tisk knih, které obsahují větší množství obrázků (například produktů), nabízí se použití formátu A4. Tento formát se ideálně hodí k výrobě obrazových publikací a prezentací, které obsahují spoustu grafiky, fotografií a obrázků.

Obálka a vazba knihy

Tvrdé desky sestávají z obálky z křídového papíru o gramáži 150 g/m a pevné šedé lepenky o tloušťce 2 mm, zajišťující potřebné zesílení. Obálka knihy je tak pevná a zároveň umožňuje flexibilní návrh. Knižní obálku můžete navíc opatřit povrchovou úpravou. Její elegantní vzhled zajistí matná či lesklá laminace nebo laminování typu Soft-Touch. Upozornění: I když pro samotný obsah knihy zvolíte jednobarevný tisk, obálka může být barevná.

U vytištěných knih používáme vazbu vysoké kvality: lepenou vazbu PUR. Tento druh vazby se skvěle hodí na katalogy a knihy, protože má dlouhou životnost a trvanlivost. Na rozdíl od cenově příznivé lepené vazby HotMelt se totiž lepidlo použité u tohoto vysoce kvalitního druhu vazby po ochlazení nedá už nikdy roztopit. Lepená vazba PUR je teplotně stálá.

Tisk knih - volba vnitřní části

Než si necháte vytisknout knihy, měli byste rozhodnout, jaké barvy mají být použity k tisku vnitřní části. V naší online tiskárně si můžete objednat čtyřbarevný tisk vnitřní části. Při jejím návrhu máte volnou ruku. Můžete tak skvěle prezentovat obrázky a ostatní grafické prvky. Obsahují-li knihy jen text, nabízí se použití jednobarevného tisku. Knihy mohou mít vždy 48 až 328 stran. Kromě toho máte na výběr z různých papírů. Vybrat si můžete tyto druhy papíru: křídový papír a nebo knižní papír. Křídový papír umožňuje přesvědčivou reprodukci barev a je dostupný v různých tloušťkách. Knižní papír představuje typický papír používaný na knihy, který má při stejné hmotnosti listu vyšší objem oproti křídovému papíru. Velmi dobře se proto hodí k tisku ilustrací plnými barvami a také samotných textů.

Objednejte si tisk knih ve vysokých nákladech nebo jen jednotlivé výtisky

Knihy v tvrdých deskách zhotovujeme špičkovou technologií digitálního tisku. Na rozdíl od ofsetového tisku se při použití této metody nemusí provádět osvit tiskových desek. Knihu si proto můžete objednat i v jediném výtisku. Tisk knih je tak u nás možný jak v nízkých, tak i ve vysokých nákladech o několika stovkách kusů.