POHLEDNICE PRO VÁŠ VIRÁLNÍ MARKETING

K virálnímu marketingu toho moc nepotřebujete: Stačí jen chytlavý nápad a vhodné médium, například pohlednice. Ty už neslouží jen k posílání pozdravů z dovolené, etablovaly se i jako poměrně výhodný marketingový nástroj s velkým efektem. Nechte si vytisknout pohlednice s moderně znějícími výroky, uměleckými ilustracemi nebo jinými motivy. Následně tyto pohlednice dostaňte tam, kde se nachází vaše cílová skupina: na veletrhy, do gastronomických, kulturních nebo volnočasových zařízení. Rychle si všimnete, že se vaše pohlednice virálně rozšíří do kanceláří, na sociálních sítích atd. a vaše značka tak bude na očích na mnoha různých místech.

MATERIÁLY A OVÁLNÉ FORMÁTY PRO TISK POHLEDNIC

Aby se vaše myšlenka dočkala správné realizace, můžete si u nás nechat objednat tisk pohlednic na některém ze sedmi různých druhů papíru dle vlastního výběru. Nejvíce poptávaný je křídový papír s gramáží 300 g/m. Umožňuje intenzivní reprodukci barev a realistické ztvárnění motivů. Pro oslnivou komunikaci můžeme kromě něj doporučit třpytivý papír Chromolux s perleťovým efektem nebo papír Magic Chrome se zrcadlovým efektem. A pro toho, kdo chce zaujmout neobyčejným formátem, mohou být tím pravým kulaté a oválné formáty pohlednic! Nebo co takhle snímatelné pohlednicové samolepky, které se dají skvěle použít i ve venkovních prostorách? propos: Chtěli byste si objednat tisk pohlednic s různými motivy? S využitím volby více variant zakázky si u nás můžete objednat až 20 návrhů najednou.

SKLÁDANÉ KARTY PRO VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY

Skládané karty a pohlednice lze optimálně využívat nejen za účelem reklamy a propagace značky, smysl dává i jejich využití v mnoha různých formátech v rámci podpory vztahů se zákazníky a zákaznického servisu. Na skládané karty lze například shrnout individuální nabídky s následným doplněním krátké osobní zprávy na vnitřní stranu. U nás si můžete objednat tisk skládaných karet, které se hodí pro všední den i pro mimořádné události. Obzvláště oblíbené jsou skládané karty na křídovém papíru s gramáží 300 g/m. Máte-li zájem o tisk exkluzivních skládaných karet, sázkou na jistotu pro vás bude náš bestseller na chromokartonu s gramáží 280 g/m. Tento vícevrstvý papír je velmi pevný a je možné jej na zadní straně pohodlně popisovat.