POTIŠTĚNÉ SKLÁDANÉ KARTY PRO NEJRŮZNĚJŠÍ ÚČELY

Potištěné skládané karty se hodí nejen jako pozvánky na akce a slavnosti, ale také ke spoustě dalších věcí. Můžete jimi třeba přivítat nového spolupracovníka nebo vyjádřit svá přání k Vánocům. Kmenovým zákazníkům můžete rozeslat věrnostní slevové kupóny v podobě skládaných karet, nebo svým partnerům při jednání předat skládané vizitky. Hodnotné skládané karty se obzvláště dobře vyjímají ve schránkách na dopisy, jako přílohy v balíku nebo ve výloze obchodu.

MÍSTO NA STRUČNÁ I OBSÁHLÁ SDĚLENÍ

Při navrhování neplatí téměř žádná omezení kromě různě velkých skládaných karet ve formátu na výšku nebo na šířku nabízíme i čtvercové varianty. V závislosti na výběru velikosti se nabízí provedení skládacích karet jako dárkových přívěsků v malém formátu A7 nebo jako varianty ve formátu A4 se spoustou místa na podrobné informace. U některých druhů papíru je přitom možné provést potisk nejen čtyřstránkových, ale šestistránkových skládaných karet; na stručné texty lze kromě toho využít také pohlednice. Speciální metoda dalšího zpracování pro vaše sdělení: Perforace na skládaných kartách vám umožní, abyste pro příjemce připravili informace k odtržení, například ukazatel cesty s popisem příjezdu k místu konání akce nebo třeba slevový kupon.

SKLÁDANÉ KARTY UŠLECHTILÉHO VZHLEDU

Chcete-li potištěným skládaným kartám propůjčit obzvláště ušlechtilý vzhled, můžete je opatřit lesklou či matnou povrchovou úpravou, například laminací. Pokud však má být jedna strana tiskového produktu popisovatelná, dbejte na to, abyste si objednali pouze jednostrannou povrchovou úpravu. Pro lesklý vzhled se ale můžete rozhodnout už při výběru papíru. Lesklý chromokarton, metalicky lesklý Magic Chrome, CHROMOLUX Pearl s perleťově bílým vzhledem a Splendorlux s extrémně vysokým leskem jsou opatřeny optickým efektem pouze na přední straně, na zadní stranu lze tedy psát. Na potištěnou skládanou kartu tak můžete dopsat osobní poznámku, rukou psaný pozdrav nebo doplnit podpisy.

À propos: Pro naše skládané karty, dostupné i v malých nákladech, také nabízíme neobvyklé druhy papíru, jako je třeba jemný béžový karton Vergé od firmy Gmund, který se vyznačuje ušlechtilým povrchem a je velmi příjemný na omak.