VSAĎTE NA PAPÍROVOU VARIANTU A NECHTE SI VYTISKNOUT KALENDÁŘE

Navzdory rostoucí míře každodenní digitalizace představují papírové kalendáře oblíbenou alternativu elektronických kalendářů v poštovních klientech a mobilních zařízeních. Kromě toho umožňují individuální přizpůsobení: Vytištěným kalendářům lze propůjčit osobitý vzhled pomocí tužek, samolepek apod. Také v oblasti brandingu mají papírové kalendáře jasnou výhodu proti digitálním variantám. Individuální ikony, druhy písma, barvy to vše lze na kalendáře natisknout například v podobě log a prohlášení tak, aby to dobře ladilo s podnikovým designem.

PŘEHLED VŠECH TERMÍNŮ: KALENDÁŘE V NAŠEM VÝBĚRU

V e-shopu si můžete objednat tisk čtyř druhů kalendářů: klasického kalendáře, členěného po jednom, třech či čtyřech měsících, nebo celoročního plánovače, který vždy zobrazuje odpovídající počet měsíců. Všechny druhy kalendářů jsou dostupné v různých provedeních: ve velkém formátu jako nástěnné kalendáře nebo jako stolní kalendáře. Vybírat můžete z mnoha různých formátů: od velkoplošného formátu A0 až po malý rozměr 8,5 x 5,5 cm. Největší obliby mezi našimi zákazníky se těší nástěnné plánovače ve formátu A1, roční kalendáře ve formátu A4, stolní kalendáře ve formátu A5 a nástěnné kalendáře ve formátu A4. Náš tip: U vícestránkových nástěnných kalendářů máte na výběr mezi spirálovou a lepenou vazbou.

PAPÍRY PRO TISK KALENDÁŘŮ

Rozmanitá je i nabídka papírů k tisku kalendářů v našem e-shopu: Máte zde na výběr mezi křídovým, ofsetovým, bílým recyklovaným papírem a také recyklovaným kartonem. K tisku kalendářů doporučujeme křídový papír, zajišťující realistickou a věrnou reprodukci barev. Nejoblíbenějším je křídový papír s gramáží 250 g/m. Stolní a nástěnné kalendáře jsou nejčastěji objednávány na křídovém papíru s gramáží 170 g/m, naproti tomu u nástěnných plánovačů převládá křídový papír s gramáží 150 g/m.