GASTRONOMIE: TISK MENU

Při tisku jídelních a nápojových lístků nic neomezuje vaši fantazii! Menu lze vytisknout v mnoha formátech, s různými druhy vazby a povrchovými úpravami.

Podle velikosti a gastronomického stylu se můžete rozhodnout pro jídelní lístek se spirálovou vazbou, skládaný jídelní lístek, sešitý jídelní lístek nebo menu ve formě stolních setů.

Chcete-li si nechat vytisknout samostatné nápojové lístky, můžete samozřejmě za tímto účelem využít nabízené jídelní lístky a atraktivním způsobem tak hostům prezentovat kompletní nabídku nápojů.

TISK ODPOVÍDAJÍCÍHO MENU PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Chcete nabízet jen menší výběr nápojů a jídel nebo jen stávající menu doplnit o sezónní pokrmy? Žádný problém! Nechte si vytisknout jednoduchý jídelní lístek.

Menu sestává z listu papíru s individuálním potiskem přední a zadní strany dle vašich přání, využít lze přitom formátů A6, A5, A4, A3 a DL.

Chcete-li co nejlépe upozornit na denní menu nebo týdenní akce, můžete jako jídelní lístky potisknout i stolní sety. Vaše menu si tak hosty získá na první pohled.

VÝBĚR SPRÁVNÉHO PAPÍRU NA NÁPOJIVÝ A JÍDELNÍ LÍSTEK

Ať už se jedná o nápojový nebo jídelní lístek pro restauraci, bar nebo klub: Tyto tiskoviny podstatnou měrou vytvářejí image gastronomického podniku a jsou stejně tak jedinečné jako samotné místo.

Při tisku jídelních lístků si proto můžete kromě různých variant a formátů vybrat i rozdílné papíry a gramáže.

Často platí, že čím má nápojový nebo jídelní lístek tlustší stránky, tím vznosněji dané místo působí. Podle varianty nápojového nebo jídelního lístku můžete volit ilustrační papír s gramáží 170 g/m, 250 g/m, 300 g/m a 400 g/m. Pro lepší představu o působení barev a o kvalitě použitého papíru doporučujeme využít kontrolní tisk nebo také náš vzorník papírů.

Obzvláště různorodé možnosti provedení se nabízejí v případě stolních setů. Jsou dostupné na křídovém a ofsetovém papíru, ale také na plastové fólii nebo plstěném kartonu.