HLAVIČKOVÝ PAPÍR PRO KAŽDODENNÍ OBCHODOVÁNÍ

Navzdory rostoucímu počtu odchozích i příchozích e-mailů jsou klasické dopisy neodmyslitelnou součástí všedního dne v kanceláři i v oblasti soukromého života. Denně dostáváme různé faktury, zákaznické informace, obchodní sdělení a další psaní, které se snaží zaujmout naši pozornost. Důležitým prvkem, umožňujícím se odlišit od spousty ostatních poštovních zásilek, je nápadná dopisní obálka. Nejdůležitější je ale každopádně samotné psaní. To by proto mělo být vytištěné na hlavičkovém papíru, který bude mít přesvědčivé provedení i těch nejmenších detailů: počínaje designem a formátem, přes papír a gramáž, až po povrchovou úpravu! Ukážeme vám, jak na to.

NEZAMĚNITELNÝ: NÁŠ EXKLUZIVNÍ HLAVIČKOVÝ PAPÍR

Je to právě obchodní sféra, kde se hlavičkový papír používá k zasílání obzvláště důležitých písemných sdělení. Proč? Protože chceme zdůraznit význam svých zpráv, aby nebyly vnímány stejně jako e-maily, které někdy rozesíláme každých pár minut. Právě proto byste si měli nechat vytisknout exkluzivní hlavičkový papír, který bude působit mimořádným a nezaměnitelným dojmem. Toho lze docílit například použitím exkluzivního papíru. Do této kategorie patří náš strukturovaný plstěný papír, přírodní papír Bio Top, který se bělí kyslíkem a jeho výroba je tak obzvláště ekologická, stejně jako papír Vergé značky Gmund ze 100 % bavlny. Všechny papíry umožňují potisk v inkoustových tiskárnách a jsou určeny k běžnému písemnému styku, takže se skvěle hodí ke každodenní práci!
Tip: V našem rozsáhlém vzorníku papírů naleznete celou nabídku papírů i technik povrchových úprav. Výběr toho pravého materiálu tak bude ještě snadnější!

OFSETOVÝ HLAVIČKOVÝ PAPÍR PRO KLASICKOU KANCELÁŘSKOU KORESPONDENCI

Profesionálního působení hlavičkového papíru lze dosáhnout i bez použití zvláštního papíru. Klasický hlavičkový papír, který nalezneme v mnoha kancelářích, je vytištěný na ofsetovém papíru s gramáží 80 g/m nebo 90 g/m. Výhoda tohoto papíru: Umožňuje optimální tisk na laserové tiskárně, popisování i razítkování. Kromě toho si u nás můžete objednat tisk hlavičkových papírů s jednobarevným, dvoubarevným nebo čtyřbarevným potiskem přední a/nebo zadní strany. Hlavičkový papír tak získá zcela osobitý vzhled.