* za kus vč. DPH a dopravy, s připočtením příp. nákladů na povrchovou úpravu

Potištěné halenky jako pracovní oblečení a reklamní dárky

Oblečení, na které necháte natisknout své logo, se vám vyplatí hned dvakrát: Díky potisku textilu totiž získáte hodnotné pracovní oblečení pro spolupracovníky a také individuální reklamní dárky pro zákazníky. Klasickým příkladem takového firemního oblečení jsou třeba trička, která se výborně hodí na firemní běhy, různé akce a městské slavnosti. Na veletrhu, v obchodní sféře nebo při oficiálních příležitostech velmi záleží na prvním dojmu. Když je potřeba trochu formálnější oblečení, není to žádný problém, protože pro vás můžeme potisknout i košile a halenky. V oblasti gastronomie se například často používá kombinace černých kalhot s decentním a elegantním horním dílem oblečení.

Zaměstnanci s logem podniku na pracovním oblečení navíc podporují vnímání vaší firmy jako značky. A když použijete potištěné oděvní součásti ve firemním designu jako reklamní zboží, stanou se z pánských košil a dámských halenek efektivní reklamní nosiče.

Nelehký výběr z mnoha různých halenek s potiskem

Když si u nás necháte potisknout halenky, čeká vás výběr z velmi rozmanitého sortimentu dámských blůz s ženskými střihy. Můžete si objednat halenky s dlouhým rukávem i modely s krátkým rukávem, jako třeba dámskou halenku B&C v oxfordském stylu. Kromě toho nabízíme halenky značky Russell s tříčtvrtečními rukávy, klasickým límcem a barevně sladěnou knoflíkovou légou. Řadu možností máte i pokud jde o barvu: Mnohé halenky jsou dostupné v klasických barvách, jako jsou černá a bílá, můžete si ale vybrat i modely ve stylové šedé nebo výrazné vínově červené barvě. Velmi komfortní jsou při nošení halenky s elastickou složkou nebo bočními švy, jako jsou blůzky oxfordského stylu značky Fruit of the Loom.

Halenky potištěné tím správným motivem pro efektivní reklamu

Při potisku halenek se nabízí umístění nápisu na levou stranu ve výši prsou. Různými motivy dle vlastního přání však můžete potisknout i přední a zadní stranu halenek. Pro dosažení žádoucího reklamního účinku samozřejmě nesmí chybět ani firemní logo v podnikovém designu. Oblíbeným potiskem je také firemní slogan. Když se na halenky rozhodnete natisknout například nějaký odvážný výrok či vtipný motiv, odlišíte se tak od masy ostatních, protože takového výrazy se jinak objevují spíše na ležérním volnočasovém oblečení, jako jsou trička. Upozornění: Chcete-li si objednat potisk halenek a nejste si jistí výběrem velikostí, doporučujeme, abyste se podívali na tabulku s rozměry halenek (v galerii příslušného produktu).