Libovolný formát
Výška prostoru 270,0 cm
Výška prostoru 380,0 cm

FOTOTAPETY PRO OSOBITÝ VZHLED MÍSTNOSTÍ

Stěny nemusejí být vždy jen bílé nebo s jednobarevnou malbou. Tapety jsou opět v kurzu a přímo volají po kreativních návrzích. Využijte jednotlivé pásy jako poutače pozornosti v místnostech. A komu by takové řešení připadalo málo osobité, ten si může objednat potisk tapety vlastními motivy a fotografiemi. Nechte si jednoduše vytisknout individuální fototapety. Fototapeta s vlastními obrázky totiž místnostem propůjčí nevšední atmosféru. Ztvárněte nově třeba vstupní oblast svého podniku nebo obchodu a nechte si k tomuto účelu vytisknout fototapetu ve firemním designu nebo s odpovídajícím snímkem. Fototapety lze použít v podstatě ve všech vnitřních prostorách, všude totiž přispívají k dobrému pocitu z okolního prostředí, ať už se jedná o kanceláře, veletrhy nebo vlastní domov. Také v gastronomických zařízeních, v hotelech nebo obchodech můžete pomocí fototapet různých velikostí zvýraznit vnitřní vybavení takto dekorovaných prostor.

TISK FOTOTAPET: FORMÁT A NALEPENÍ

Potisk fototapet není v naší tiskárně ničím složitým. Až se rozhodnete pro nějaký motiv, vyberete si požadovaný formát fototapety, provedete upload tiskových dat a objednáte si potřebný počet pásů tapety v e-shopu. K tisku používáme výhradně erfurtské vliesové tapety. Tyto tapety jsou barevně i tvarově stálé a dokáží překlenout malé trhliny. Technologie digitálního tisku umožňuje dosáhnout osobitého vzhledu tapet. Nabízíme různé fototapety pro místnosti výšky 270 až 380 cm. Při využití možnosti volného zadání formátů lze také vytisknout fototapety nadměrných velikostí: Vaše motivy tak mohou bez problémů zkrášlit i velmi vysoké a široké stěny o rozměrech až 4 x 6 metrů. Oproti fotoplátnům splynou fototapety po celé ploše se zdí. Pro dosažení optimálního výsledku by měla být podkladová stěna hladká, čistá a prostá prachu. U našich standardních formátů máte na výběr mezi samolepicími a navlhčovacími tapetami. Samolepicí fototapety mají hladký povrch a před jejich nalepením doporučujeme provést dodatečný nátěr podkladové stěny. Materiál navlhčovací tapety naproti tomu vykazuje jemnou strukturu a umožňuje nalepení bez další úpravy podkladu.

OSOBITÉ FOTOTOTAPETY PRO NÁPADITOU PREZENTACI MOTIVŮ

Buďte kreativní a nechte si vytisknout své vlastní fototapety. Se správným motivem můžete dosáhnout optického zvětšení nebo naopak zmenšení místností. Fototapety je možné potisknout fotografiemi vašich výrobků. Větší pozornost však pravděpodobně upoutáte obrázky bez vztahu k produktům. Chcete-li přihlížející osoby udržet na místě s fototapetou, vsaďte pokud možno na takové motivy, které vybízejí ke snění nebo k setrvání. Mezi takové oblíbené motivy patří zejména liduprázdné pláže, náladové snímky lesní krajiny nebo jednoduché architektury. Fototapety dávají smysl i v případě, že na nich chcete umístit zvětšené zobrazení nějakých malých objektů nebo detailů. V závislosti na zamýšleném působení fototapety můžete použít světlé a příjemně laděné snímky, navozující dobrou náladu. Můžete se také rozhodnout pro potisk grafickými prvky či vzory v různých barvách a vytvořit si tak vlastní unikátní fototapetu. Ať už zvolíte jakýkoli motiv, vytištěná fototapeta jistě upoutá pozornost návštěvníků, zákazníků a zaměstnanců.
Designový tip k výročí firmy: Prezentujte svým zaměstnancům a zákazníkům historii firmy prostřednictvím fototapety, umístěné ve vstupním prostoru nebo na chodbě.