POTIŠTĚNÉ SAMOLEPICÍ ETIKETY NA ROLI S MNOHOSTRANNÝM VYUŽITÍM

Při použití samolepicích etiket na roli se vám nabízí široká škála různých možností. Tyto samolepky můžete využít jako adresní štítky, průmyslové etikety nebo k označení dodávek pro své zákazníky. Potištěné samolepky nápadného provedení mohou navíc uvádět důležité informace (například varování nebo označení přístrojů), která by neměla být v žádném případě přehlédnuta. K tomuto účelu se nejlépe hodí naše samolepicí etikety neónové barvy. Samolepicí etikety na roli drží na téměř každém podkladu a lze je snadno sloupnout z fólie. Samolepky lze proto rychle nalepit na sklo, láhve, obaly nebo je bez problémů použít i jako adresní nebo zásilkové štítky.

SAMOLEPICÍ ETIKETY NA ROLI JAKO REKLAMNÍ PLOCHA

Účel použití samolepicích fólií je definován až vaším tiskovým motivem. Když si na samolepicí etikety na roli necháte vytisknout své kontaktní údaje, stanou se z nich adresní štítky. Samolepicí etikety lze také opatřit pokyny ohledně produktů, což vám umožní rychlé a nekomplikované označování zboží. Další oblíbenou možností je využívání samolepek jako reklamní plochy. Samolepicí etikety na roli můžete opatřit klasickým potiskem s logem své firmy. Pokud jde o použitý text nebo tiskový motiv, nejste v podstatě ničím omezeni. Samolepicí etikety na roli s potiskem, zahrnujícím vaše logo, nápadná reklamní sdělení, poutavé obrázky nebo vtipné výroky anebo zábavné slogany, představují efektivní prostředek pro propagaci vaší značky.

SAMOLEPICÍ ETIKETY NA ROLI MOHOU MÍT NEJRŮZNĚJŠÍ PODOBU

U nás máte na výběr mezi samolepicími etiketami na roli a neónovými samolepicími etiketami. Samolepicí etikety na roli můžeme opatřit čtyřbarevným potiskem s vaším motivem. Díky tomu máte při navrhování maximální volnost a v rámci tiskových dat si můžete odpovídajícím způsobem upravit také barvu pozadí svého designu. Naše signálně zbarvené samolepicí etikety jsou neónově žluté s možností jednobarevného potisku. Tyto neónově zbarvené samolepky bijí do očí, ať už jsou použity jako nápadné reklamní prostředky, nebo jako alarmující upozornění na možná nebezpečí. Námi nabízené samolepicí etikety na rolích jsou dostupné v nejrůznějších tvarech a velikostech. Podle zamýšleného účelu si kromě etiket ve standardních formátech můžete vybrat i jejich kulatá, oválná, čtvercová nebo obdélníková speciální provedení. Když si objednáte čtyřbarevný potisk samolepicích etiket na roli, můžete navíc zvolit různé papíry: Papír Classic natíraný a bílý strukturovaný papír se skvěle hodí na zakřivené plochy, takže představují ideální materiál k výrobě etiket na vína a na láhve obecně, hodí se ale i na etikety určené na zboží a obaly. Voděodolný průsvitný papír je velmi tenký a vykazuje vysokou transparentnost. Ofsetový papír byste měli zvolit v případě, že si budete chtít samolepicí etikety sami dodatečně orazítkovat, potisknout nebo opatřit popisem.