Kompletní razítka
Náhradní štočky do razítek

KLASICKÁ DŘEVĚNÁ RAZÍTKA

Ke klasickému vybavení kanceláří patří kromě hlavičkového papíru, vizitek a bloků také razítka. I v digitální éře jsou ještě tito malí pomocníci v každodenním nasazení v roli firemních nebo datumových razítek. Praktickou variantu bez jakýchkoli zbytečností představují například razítka z bukového dřeva. Díky příjemnému povrchu rukojeti kapkovitého tvaru se dřevěná razítka velmi dobře drží. Nechte si vyrobit dřevěná razítka s vlastním logem a používejte je třeba k potisku poštovních zásilek firemní adresou. Další výhoda razítek: Můžete je použít také k tomu, abyste na letáky nebo brožury dodatečně natiskli své kontaktní údaje.

STEJNĚ INDIVIDUÁLNÍ JAKO VAŠE FIRMA: DŘEVĚNÁ RAZÍTKA

Když si chcete objednat individuální dřevěná razítka, můžeme vám je zhotovit jako razítka s obrazovým motivem, s textem nebo logem. Jednoduše si vyberte razítko v odpovídající velikosti a pošlete nám tisková data s vytvořeným motivem. Na výběr máte několik různých velikostí obdélníkových razítek a dvě varianty kulatých razítek. Váš návrh pak přeneseme na razítkovou destičku, kterou připevníme na dřevěné razítko. Došlo ke změně vašeho loga či adresy? Žádný problém! U nás si také můžete objednat jednotlivé náhradní destičky pro dřevěná razítka. Obsah vašeho dřevěného razítka tak zase snadno zaktualizujete.

PRO TRVALÝ A OSOBITÝ OTISK RAZÍTKA

Objednejte si dřevěná razítka a zanechejte charakteristický otisk své firmy na různých plochách a produktech, které lze orazítkovat. A zároveň si objednejte i potřebné příslušenství, abyste mohli svá dřevěná razítka začít hned používat. Pokud jde o razítkovací podušky, máte na výběr čtyři různé barvy. Červenou barvu razítek můžete používat třeba na důležitá upozornění nebo varování. Tiskový motiv lze zdůraznit také použitím zelené nebo modré razítkovací barvy. A chcete-li například do již existující grafické úpravy decentně doplnit své kontaktní údaje, doporučujeme použít razítkovací podušku černé barvy. Při objednávání dřevěných razítek vezměte prosím v úvahu velikost destičky na její nevelkou plochu lze v zájmu zachování čitelnosti umístit jen několik řádků textu. Předpokladem esteticky působícího a dobře čitelného výsledku je použití písma o velikosti alespoň 7 bodů. Vyvarujte se také použití příliš drobných druhů písma. U dřevěných razítek nelze použít ani různé efekty, jako jsou stíny, přechody a průhlednosti.