HEZKÉ DIPLOMY JAKO STYLOVÉ OCENĚNÍ

Mimořádné výkony zasluhují náležité ocenění. Ať už se jedná o sportovní soutěž nebo diplom udělený k nějakému jubileu, z ocenění má radost každý. U nás si můžete objednat hodnotné diplomy už v malém nákladu. Diplomy a certifikáty se proto skvěle hodí i k soukromému použití. Možná si ještě vzpomenete na to, jak jste kdysi na školní olympiádě s hrdostí přebírali čestný diplom.

MOŽNOSTI POUŽITÍ TISTĚNÝCH DIPLOMŮ

Ten zvláštní pocit, že jste něčeho dosáhli, je motivující a funguje jako další pobídka k maximálním výkonům. Sportovní sdružení si mohou objednat tisk diplomů, které slouží k ocenění mladých atletů nebo k vyjádření odpovídajícího uznání dlouholetým zasloužilým členům. Jako provozovatelé vzdělávacího zařízení třeba můžete vytvořit certifikát, který budete udělovat úspěšným absolventům. Diplomy můžete nechat vytisknout také k příležitosti příštích narozenin dítěte. Uspořádejte například miniolympiádu pro děti a všechny malé soutěžící na jejím konci vyznamenejte.

TAKTO LZE NAVRHNOUT HEZKÉ DIPLOMY K ŘADĚ PŘÍLEŽITOSTÍ

Nevíte ještě, jak byste mohli vytvořit návrh vlastních diplomů? V takovém případě si prohlédněte naši galerii a nechte se inspirovat spoustou předloh, které v ní naleznete. Tyto předlohy layoutů můžete využít k vytvoření tiskového souboru v příslušném datovém formátu. Poté si ještě můžete vybrat materiál, na který chcete své diplomy vytisknout. Nabízejí se vám přitom všechny možnosti od standardního křídového papíru, přes plstěný karton, až po mramorový karton. Zvolit lze navíc různé gramáže a formáty, od malých a kompaktních až po velké a působivé.