* za kus vč. DPH a dopravy, s připočtením příp. nákladů na povrchovou úpravu

Potištěná dětská trička, která rozzáří dětské oči

Pokud si chcete objednat potisk dětských triček, jste u Onlineprinters na správné adrese. Potiskujeme nejen trička, mikiny s kapucí nebo outdoorové bundy pro dospělé, ale i dětské oblečení různých velikostí. V našem e-shopu naleznete různé potisknutelné oděvní součástky pro děti, jako třeba sportovní dětská trička značky B&C Collection bez bočních švů nebo dětská trička ze 100 % bavlny značky Fruit of the Loom. Ať už se jedná o každoroční akci mateřské školky, nadcházející fotbalový turnaj, první narozeniny vašeho dítěte nebo dárek k chystané dobročinné akci vytvořte si svůj vlastní oblíbený motiv, který se bude hodit k příslušné události, a nechte si za příznivou cenu potisknout dětská trička v dobré kvalitě. Oči dívek a chlapců se rozzáří, až je uvidí: dětská trička, která jste pro ně vlastnoručně a s láskou vytvořili. Nechte je potisknout třeba pěkným nápisem se jménem svého potomka nebo s názvem sportovního týmu, do něhož vaše dítě patří.

Odvážné výroky pro šťastné děti

Společné oblečení spojuje: Když si necháte potisknout dětská trička, zvýší se už samotným nošením stejného horního dílu oblečení pocit sounáležitosti a také soudržnost celé skupiny. Podpořte týmového ducha a udělejte dětem radost. Potiskněte dětská trička nápaditými a veselými motivy nebo výroky napsanými stylovým písmem. Děti milují komiksové postavičky a nebojácné hrdiny, jako jsou princezny nebo rytíři. Chlapci i dívky budou hrdě nosit týmová trička, na nichž bude vytištěn název jejich sportovního družstva a také (jimi samými zvolený) maskot týmu, například silný lev. Trička pro batolata a malé děti je nejlepší potisknout motivy v podobě roztomilých zvířátek. Prima nápady na dárky představují i trička s nápisy jako Já si chci přece jen hrát, Cool kids never sleep nebo Vítězství je naše. Pořídit dítěti potištěné tričko je velmi jednoduché a udělá mu to velkou radost, ať už se jedná o individuální dárek při příležitosti firemní akce nebo o týmové tričko pro velké či malé děti. A kdo ví, možná se z dětského trička s osobitým potiskem stane už zakrátko nový oblíbený kus oblečení.

Dětská trička s individuálním potiskem

Objednání potištěného dětského trička u Onlineprinters je velmi snadné. Realizujte své nápady a jednoduše vytvořte v odpovídajícím grafickém programu požadovaný tiskový motiv. Po provedení objednávky v našem e-shopu pak tato tisková data nahrajte. Všechny naše produkty samozřejmě i dětská trička můžete při vytváření objednávky individuálně konfigurovat. Než se tedy pustíme do potisku dětského trička, určete jeho vhodnou základní barvu. Patří do barevné palety chlapeckého fotbalového týmu vašeho sportovního oddílu modrá, nebo spíše zelená barva? Kromě toho určete, na jakém místě se má provést tisk motivu. Na prsou nebo na zádech dětského trička? Nebo hned na obou stranách trička? Když si chcete objednat potisk dětského trička, je velmi důležitý výběr správné velikosti. Dětská trička jsou u nás dostupná většinou ve velikostech 104 až 170. Nechte volný průchod své kreativitě a vytvořte rovnou nějaký osobitý text nebo jiný motiv, protože na objednávce potisku dětských triček není nic těžkého.