Potištěné bundy do každého počasí

Seznamte se s exkluzivním výběrem našich atraktivních bund, které pro vás můžeme opatřit požadovaným potiskem. Nabízíme široký sortiment kvalitních bund, s nimiž budete držet krok s módou. Vybavte se do každého ročního období a zajistěte si ochranu před větrem a špatným počasím. Odlište se pomocí těchto módních produktů od své konkurence a profitujte z decentně prezentované reklamy. Potištěné bundy, jako jsou zimní bundy a větrovky, mohou být skutečnou alternativou běžných reklamních prostředků s potiskem, která má mnohem vyšší reklamní účinek.

Bundy s potiskem pro zákazníky, spolupracovníky a obchodní partnery

Reklamní bundy naleznou uplatnění především u zaměstnanců a zákazníků. Z hlediska firmy mají bundy s reklamním potiskem opravdu smysl, a to zejména v případě, že velké množství zaměstnanců pracuje mimo firmu nebo se účastní mnoha veletrhů. Zákazníci tak mohou bez námahy rozpoznat vaše zaměstnance podle jejich potištěných bund ve firemním designu. Využijte těchto výhod a nechte si v našem e-shopu potisknout bundy.

Náš tip: Zvláštního uznání ze strany zákazníků dosáhnete díky hodnotným reklamním dárkům, například v podobě módní bundy. Plánujete-li speciální akce pro zákazníky, mohou potištěné bundy představovat atraktivní a praktické reklamní prostředky. Tím, že si pro zákazníky připravíte bundy s potiskem, můžete zkrátka upevnit obchodní vztahy.

Zabodujte alternativními reklamními prostředky a nechte si potisknout bundy

Potištěné bundy mohou být skutečnou alternativou běžných reklamních prostředků s potiskem. Technikou sítotisku lze potisknout přední i zadní stranu našich bund.

Možné tiskové plochy: Na přední stranu lze vlevo na prsou umístit firemní logo. Na zadní straně bundy se nacházejí dvě potisknutelné plochy, na které lze opět natisknout logo a/nebo motiv, odvážné výroky a spoustu dalších věcí. Fantazii se meze nekladou. Zkuste si vytvořit perfektní návrh nové reklamní bundy a vyberte si vhodnou barvu.

Upozornění: Z velkého výběru velikostí si můžete sestavit vlastní mix velikostí oblečení.