POTIŠTĚNÉ VLAJKY BEACHFLAG: VÁŠ OBCHOD V CENTRU POZORNOSTI

Prezentovat se velkolepějším způsobem už snad ani nejde: Vlajka Beachflag přitahuje díky své nezvyklé velikosti pohledy a mění kolemjdoucí osoby na potenciální zákazníky. Tyto vlajky svou několikametrovou výškou ční nad mnoha jinými druhy reklamy a jsou tak vidět už z dálky.

Tato gigantická reklama je dostupná nejen jako vlajka Dropflag kapkovitého tvaru; může mít také podobu vlajky Wingflag ve tvaru křídla nebo čtvercové vlajky Squareflag.

Potištěné vlajky Beachflag však fungují jako poutače pozornosti nejen v případě prodejen. Vlajky jsou se stejnou oblibou využívány i na různých akcích, informačních místech nebo veletržních stáncích a hodí se vlastně vždy, když je třeba zajistit, aby byly prezentované informace vidět už z dálky.

PROVEDENÍ A VELIKOSTI VLAJEK BEACHFLAG

Naše vlajky Beachflag jsou k dostání v různých velikostech: Už i to nejmenší provedení však na sebe dokáže díky své téměř dvoumetrové velikosti strhnout náležitou pozornost. Varianty ve velikostech L a XL s až několikametrovou výškou se pak hodí především ke speciálnímu nasazení třeba na větších venkovních akcích s mnoha návštěvníky.

Všechny varianty jsou přitom dostupné jako praktický systém, který umožňuje snadnou přepravu a obsahuje veškeré potřebné součásti, včetně podstavce, upevňovacích prvků a samozřejmě i samotné vlajky. Tu si lze objednat i samostatně, což umožňuje výměnu motivů. Díky těmto impozantním vlajkách se budete při každé příležitosti nacházet v centru pozornosti, ať už bude vaše vlajka Beachflag potištěna firemním logem nebo třeba nějakým letním či zimním motivem.

Pevný podstavec zajistí, aby nedošlo k pádu vlajky. Podstavec můžete dodatečně zatížit tím, že odpovídající zátěžový kruh naplníte vodou či pískem. Volitelně nabízíme i vhodné zemní vruty pro zajištění lepší stability na sněhu nebo písku.